Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ilyen egy legjobb...

Tényleg ilyen egy legjobb barátnő?

Figyelt kérdés
Elvileg van egy legjobb barátnőm úgy kb 3 éve (osztálytársak vagyunk, de csak 5.ben lettünk jóban) és nagyon megváltozott ebben az évben. Igazából a probléma az, hogy mindketten rákattantunk az instára és mindketten szereztünk ott internetes barátokat. Úgy éreztem, hogy mindent csak az internetes barátnőivel oszt meg, mert van egy csoport, ahol van pár barátnőjével és bennük nagyon bízik. Szóval a problémám az, hogy soha nem keres csak ha szüksége van valamire, és ha reggel nem én megyek oda hozzá, ha bejön a suliba akkor besértődik vagy legalábbis nem figyel rám barmit mondok. Én próbálok felé nyitni és általában amikor nem csinálja ezeket jól is megvagyunk, de valahogy amikor elhívom valahova vagy dolga van vagy nem válaszol. Mit tegyek?

2017. ápr. 9. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont igy van a legjobb barátnőmmel... én már megszoktam ezt a "helyzetet" ... nekünk ez akkor kezdődött mikor lett barátja "interneten" ... és aztán több netes "barátnői" is lettek.. és hirtelen nem még jött ki soha... mindig volt valami kifogás. Ez így megy már 2-3 éve :D . Amúgy 1 évet vergődtem vagy 1 és fél évet... de semmi. A helyzet az, ha ő nem akar, akkor nem tesz ez ellen semmit. Amúgy szilveszterkor mi együtt voltunk mert ugyebár a netes pasia elment valahova így eszébe jutott hogy élek xd. Meg ha elveszik az áramot is felhív ha nem megyünk - e ki. Ez kb. lehet nállatok is így marad... . Próbálkozhatsz te is közeledni hozzá, bár lehet hasonlóan semmi értelme se lesz (lásd: nállam). Mi legjobb barátnők voltunk 6 éven át. Mindig kimentünk együtt mindenfele... most 3 éve pedig ez a helyzet. 9 éve ismerjük egymást.
2017. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én igazából tényleg hagynám őt a francba ha nem törődik velem, de az a baj, hogy nincsenek más barátaim. Illetve vannak de ők inkább csak haverok vagy nemtudom. :/
2017. ápr. 9. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor most ő Neked csak egy pótlék konkrétan? Mert másokkal nem tudsz baràtkozni?
2017. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi? Nem? Folyton vele vagyok. Élvezem a társaságát. Csak utálom, amikor folyton besértődik valamin.
2017. ápr. 12. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!