Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődtem meg a...

Jogosan sértődtem meg a szobatársamra? Lehet a helyzeten valahogy javitani? 20L

Figyelt kérdés

Elmondtam a szobatársamnak, hogy tetszik egy fiú, s szivesen találkoznék vele, miután szakitok a barátommal. S azt is elmondtam, hogy a barátommal már régóta nem vagyunk jó viszonyban stb.

Az egyetemen egyik napp elmondta ezeket előttem csoporttársaimnak. Én ekkor szemebe megmondtam, hogy ez nem esett jól, és én ezeket azért mondtam el neki, mert megbiztam benne. És nem volt szép, hogy mindenkinek elmondta. Azóta a fiú csoporttársaim folyton kérdezik, hogy ha szakitottam-e a barátommal, stb. Mondom nekik, hogy nem, mert nem volt rá okom.

Azóta rájöttem, hogy hülyeség volt elmondani neki, de én úgy vagyok a dologgal, hogy muszáj elmondjam egy személynek a gondjaimat, mert az megnyugtat.


2017. ápr. 10. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Igen, teljesen jogos! Durván visszaélt a bizalmaddal. Az ilyenekben ne bízz meg, mert lehet hogy külsőre megbízhatónak tűnnek, de nem azok. Ne nagyon állj vele szóba ezek után szerintem, csak ha muszáj. Sajnálom, hogy ilyen megtörtént veled. És ha az osztálytársaid legközelebb kérdezősködnek, nyugodtan mondd meg nekik, hogy semmi közük hozzá, mert ez a Te magánügyed.
2017. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bocsi, rosszul fogalmaztam.

*ha a csoporttársaid kérdezősködnek. (#1)

2017. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jogos. Nagy bunkóság ilyen bizalmas információval így visszaélni és mindenkinek elmondani.

Sajnos én is jártam már hasonlóan. Volt, hogy direkt kértem is a barátnőmet, hogy nehogy elmondja valakinek. Aztán mégis visszahallottam. Nekem ez olyan fura, mert én sose mondanék el ilyeneket, amiket megosztanak velem, még akkor sem, ha ezt nem is kérik külön.

Én azóta csak anyukámnak szoktam elmondani, ha valami nagyon kikívánkozik. Ő az egyetlen, akiben 100%-ig megbízom.

2017. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan sértődtél meg. De lenne egy kérdésem hozzád: ha szakítani akarsz a barátoddal, akkor miért nem szakítasz? Milyen ok kell; hogy ő megcsaljon, vagy elverjen, vagy te félredugj? Ezt nem tudom megérteni
2017. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!