Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lány barátom szórakozott...

A lány barátom szórakozott velem, kiakadtam rá, erre most ő is kiakadt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, akit érdekelnek a részletek, írjon privátban. Az a lényeg, hogy karácsonykor írtam facebook-on egy lánynak valamiért, akivel aztán elkezdtünk beszélgetni és rájöttünk, hogy nagyon egyformák vagyunk mindenben, ízlésben, barátaink zömét mindketten elvesztettük és mindenben egyezik a véleményünk. Minden nap chateltünk, már az elején mondta, hogy találkozhatnánk, mondtam, szóljon majd, hogy neki mikor jó. Később azt mondta: "Vmikor feltétlenül találkoznunk kell!! Mi a kedvenc helyed?" Ekkor is mondtam neki, hogy csak szóljon, amikor neki jó, nem lett semmi. Egyszer azt mondta, hogy pénteken találkozzunk, örültem, hogy végre tényleg sikerülhet, csütörtök este lemondta, mert hogy kevés időnk lenne. Már januárban megbeszéltük, hogy elmegyek vele az ő sulijában lévő diákdirire márciusban, akkor tudtam, hogy most tényleg találkozhatunk végre, erre előtte este 11-kor arra hivatkozik, hogy nem tudja, a suliban hol találkozzunk, mert milyen sokan lesznek. Akkor lett elegem, mert olyan hülyeségeket talált ki indoknak, hogy le se írom. De elmentem, mert érdekelt a suli. Végül a barátjával ment, el is mentek mellettem, megismertük egymást, de még egy szót se szólt hozzám. Ő a kezdeményezőbb, mindig ő ír rám, ő szervezi a találkozókat, amiket aztán ő is mond le. Nem az bántott meg, hogy a barátjával ment, hanem hogy miket talált ki indoknak, nem tudom, miért nem volt képes elmondani. Úgy gondoltam, félreismertem, nagyon megbántott ez, mivel sokszor tapasztaltam már, és most ő is szórakozott velem és úgy láttam, hülyének nézett. Annyira kibuktam rá, hogy 3 hétig fel se mentem, holott addig szó szerint minden nap beszélgettünk. Ezalatt leírta, hogy bocsi, hogy megbántott, hogy keresett a végén, de nem így akarta... 3 hét után tegnap mentem fel, este kicsit beszélgettünk, de szűkszavú volt. És nem hogy nem ír, nem olvassa el az üzenetemet, holott tegnap még kedves volt, csak szűkszavú. Megkérdezte, miért tűntem el, nem kerteltem. Megmondtam, hogy nem volt kedvem feljönni, aztán terelte a témát, bár sztem jobb lenne megbeszélni.


Szal akkor most... Megbántott, erre kibuktam, ő meg kibukott arra, hogy én kibuktam... Mi a véleményetek, mit csináljak?



2017. ápr. 12. 21:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy nagyon megbízik bennem. Párkapcsolati problémáit is velem beszéli meg, állítása szerint csak ketten vagyunk, akik tartjuk benne a lelket, a barátja és én. Mindent elmond, a legbizalmasabb dolgait is.


Hülyeségnek látszik, hogy ennyire kiakadtam rá ezért, de tényleg annyira őszintének tűnt, és sokszor vertek már át, sőt fordultak ellenem jó barátaim, ő is tudta, hogy a bizalmam, ami alig van, bármilyen kis incidens által a porba dőlhet.

2017. ápr. 12. 21:43
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, és most én is szervezek egy találkozót, mert nálunk fesztivál lesz, azt mondta még egyszer, hogy mindenképpen eljön. Kíváncsi leszek.
2017. ápr. 12. 21:49
 3/19 anonim ***** válasza:
azt nem ertem csak, hogy miert nem hagyod a fenebe? :D
2017. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
En ugy erzem hogy neki te csak lelkiszemetes vagy,nem ugy tunik mint aki barmi komolyat tervezne veled a jövőben :/.Te érzed ,hogy megbizol-e benne annyira hogy adsz neki meg egy eselyt,miutan ennyiszer pofara ejtett.Mert fennall az is hogy megteszi ujra es ujra es újra....
2017. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert nagyon összebarátkoztunk, és nem csak én vagyok neki lelki társ, hanem ő is nekem. Örültünk, hogy mivel egyezik a véleményünk, a világnézetünk, minden, van végre valaki, akivel bármit igazán meg tudunk beszélni. Bár most már sztem ő is szórakozik velem. :D
2017. ápr. 12. 21:55
 6/19 anonim ***** válasza:
Az mar reg nem baratsag ahol csak az egyik fel próbálkozik
2017. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát figyeljetek, ez a hónap végi fesztivál, amit előre lebeszéltünk, már az utolsó esély lesz. Ha arra se jön el... :D


Most gondolom megbántottam, hogy három hétig nem foglalkoztam vele, de nem gondol arra, hogy miért nem volt kedvem vele beszélgetni. Tegnap megmondtam konkrétan, h egyszerűen nem volt kedvem feljönni. :D Nem keresek kifogásokat.


Ez a lány ritka normális lánynak tűnt és soha nem volt, akivel ennyire hasonlítottunk volna, plusz ő volt a kezdeményezőbb mindig.

2017. ápr. 12. 21:59
 8/19 A kérdező kommentje:
#6-os, hogy érted? Hát nálunk mindkettőnk keresi a másik társaságát, de ő a kezdeményezőbb, keveset vagyok fent és örül, ha végre felmegyek, de én is keresem a társaságát.
2017. ápr. 12. 22:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenféle közös programot kitalált, hogy menjünk el futni, meg ilyenek. Ő szervezte a találkozókat, ő mondta le. Nagyon akart találkozni, de 3 hónap alatt még csak egyszer LÁTTUK egymást élőben. Nem értem már az egészet.
2017. ápr. 12. 22:06
 10/19 A kérdező kommentje:
És nem miattam nem találkoztunk egyszer se, nekem az összes jó lett volna. :D
2017. ápr. 12. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!