Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az gáz ha nem tudok azonosulni...

Az gáz ha nem tudok azonosulni a korombeliekkel?

Figyelt kérdés

Mikor társaságban vagyok nem tudok felszabadulni, önmagam lenni és ezért nagyon keveset is beszélek, amit már néhányan szóvá is tettek. Nem tudom mi lehet ennek az oka vagy hogyan változtassak rajta. Valaki valami ötlet?

18/L



2017. ápr. 14. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy "gáz",de zavaró dolog minden bizonnyal.

Lehet kicsit félénkebb vagy a kelleténél.Nem baj az ha nincsen szó fosásod.Legalább van idöd meggondolni mit mondasz.

Légy lazább azt javaslom.Vagy csak lehet nem jó társaságban vagy.Nincs közös témátok?(fene tudja)

2017. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem.

Sosem tudtam jól elbeszélgetni egy korombelivel sem. Osztálytársakkal sem jöttem kis sosem egész életem során.

Ha valami összejövetel is van én mindig a felnőttek társaságában vagyok, mivel ott jobban feltudok szabadulni és jobban érzem magam, jobban érdekel az ottani téma.

Én túl éretlenek érzem korombelieket..

17/F

2017. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Olyan vagy amilyen, s barátoknak ezt el kell fogadni... de ha már téged is zavar, akkor változtasd ;)...
2017. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is egy jó ideig úgy éreztem hogy nem tudok a korombeliekkel összebarátkozni és meglehetősen lenéztem avagy unszimpatikusan tartottam az egész osztályomat , ez nem egyfajta arisztokratikus gőg volt a részemről mindössze akkor azt éreztem hogy én más vagyok nem ide való ... aztán kiderült hogy nagyon jó fej osztályom van és bár még most is eléggé introvertált személyiségnek tartom magam negyedik év végére (azaz mostanra ) nagyon megszerettem az embereket. Próbáld meglátni a másikban az értéket mert minden emberben valami különleges valami olyan amit szeret és amiről lehet vele dumálni ... na persze ez így szépen hangzik és én magam is csodálkozik hogy tudok ennyi böszmeséget összehordani annak ellenére hogy a fönt leírtakat leginkább még mindig magamnak kellene megtanulnia de már látom hogy valami elindult bennem és bár 18 éves vagyok és ezidáig a barátság és a szerelem istennőinek nem volt pártfogoltja bízom benne ha egy kicsit oda teszem magam , komolyan és lazán mert a kettőnek együtt kell jelentkeznie akkor a kapcsolat építésben is jeleskedni fogok ...


Idegen társaságban nehéz de valahogy el kell indulni , kérdezni valami semmiséget csak úgy céltalanul mindössze azért hogy érezzék hogy ott vagy hogy vágysz a szeretetre ... ne a dolgok határát nézd hogy ez milyen bunkó hogy ez milyen kedves hogy ez milyen szép a súlypontot keresd ami benned van és ami bennük és azt próbáld megérezni a beszélgetések alatt.


Tudd milyen vagy mit szeretsz mi az amit megtudsz alkotni mi az ami téged különlegessé tesz , mi az a téma ?


Légy bátor másként lefognak söpörni !


Mert beszélni muszáj. Ha nem beszélsz, neked annyi. Véged. Tiszteld és szeresd a fecsegés mindent lebíró hatalmát !

2017. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te egy ilyen ember vagy, ez teljesen normális. Csak fogadd el magad olyannak, amilyen vagy!
2017. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
2017. ápr. 14. 19:18
 7/8 Linó03 ***** válasza:

Én 20 vagyok, a korombeliekkel én se sokra megyek (jó, most már azért vannak néhányan), és már 18 évesen se (meg előtte se). Én mindig az idősebb korosztállyal találtam meg a hangot, velük tudtam értelmesen beszélgetni.

Semmi gond, nem gáz.

2017. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mittudomain ***** válasza:

Akárhogy is, Te ezzel tűnsz ki a tömegből. Attól hogy másképp működsz mint az "átlag" nem jelenti azt, hogy rosszul működsz. Sőt.. mivel képes vagy teljesen másképp szemlélni a világot, ezért képes vagy elrugaszkodni a tömegtől. Mindig lesznek olyanok, akiket ez vagy az zavarni fog a másikban. Téged zavar, hogy mit gondolnak emiatt Rólad? Ne a másikat akard megváltoztatni, hanem Te hogyan tudsz változtatni az adott helyzeten.


Tapasztalatból, én sem tudtam jól kijönni korombeliekkel, sokszor fárasztott az üres semmitmondó témázásuk ami egyáltalán nem vitt előbbre és nem tartottam sokra. Ami segített az az, hogy elfogadtam, ők ilyenek. Ami méginkább segített, hogy elfogadtam, én meg ilyen vagyok :) Ők nem akarnak én lenni, én meg nem akarok ők lenni :) Jól vagyok így ahogy vagyok, akinek nem tetszik nem kötelező velem lenni.

Kezd el szeretni önmagad, minden jónak és kevésbé jónak hitt tulajdonságoddal. Ha viszont fejleszteni szeretnél valamelyik tulajdonságodon, hozzáállásodon, akkor vágj bele. De ne mások miatt.. Ha mások miatt teszed, akkor ők fognak formálni a saját képükre.. ha Te változol magadtól, akkor a környezeted is fog változni. Mindig tartsd szem előtt, hogy tudsz-e azonosulni azzal az új emberrel, akivé válni szeretnél.

2017. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!