Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az ilyen barát?...

Szerintetek az ilyen barát? Ez érdek barátság lenn? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Mikor előbe beszélgetünk akkir nyitotabb :D


De mikor chetelunk alig ir vissza..

Egy szavas valaszokat ad mindenre...

Ha ilyet irok neki hogy okay, rendben jol van arra nem ir vissza....

(Azt mondja, hogy hat erre mit irjak vissza)

Nem hiszem el hogy minekivel ilyen azt mondja socfobos de nem hiszem el vannak emberek akikkel chetel veleuk meg jol elvan...

Nekik bezzek visaz tud irni stb am 1 ilyen ember van ...

Nem, nem vagyok unalmas ember, ha valaki ezzel jonne...


Akkor ma kérdem tőle hogy

van amugy kedved talizni vagy neked mindegy ?


Ere ő:

Filmezek, nem tudom, később lesz-e kedvem.


Ja meg am ritkan jarok haz és en meg varom h tudjunk talakozni erre ezt kapom...


2017. ápr. 16. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz, eloben beszeltek nyitottabb. Mi tudsz te neki nyujtani, hogy azt hiszed ez erdekbaratsag? A csetelesen sem kell minden egyes szora valaszolni. Majd lesz tobb tapasztalatod, felnosz, aztan megtanulod.
2017. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit adsz meg neki, amit más nem tudna? Csak mert, az érdek barátság az lenne.

Én sem szoktam az ilyen semmikre válaszolni. Persze ilyenkor bennem van, hogy feldobok egy másik témát, de ha nincs ötletem hagyom lógva.

2017. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján ő inkább csak egy ismerősnek tart.De biztos vagy benne hogy másokkal többet kommunikál chaten?Vagy ezt mire alapozod?
2017. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem barát, akkor haver. Amúgy a leírásod alapján nem látok problémát ebben az emberben, sem azt, hogy érdekből barátkozna.


"Ha ilyet irok neki hogy okay, rendben jol van arra nem ir vissza.... (Azt mondja, hogy hat erre mit irjak vissza)"

Én is azt mondom... ha nincs miről beszélni, akkor minek? Szimplán a kommunikáció fenntartása érdekében nem éri meg átváltani üres fecsegésbe. Akkor ennyi volt mára - chat-nél megvan az az előny, hogy bármikor befejezhető, ha viszont élőben vagyunk, nyilván előre elterveztük, hogy egymásnak szenteljük az időnket; kár lenne, ha unalmasan telne.

És van ember, aki jobban szeret élőben beszélgetni, mint írásban. Ha meg mással jól el tud chatelni, akkor lehet, hogy az ő érdeklődési köréhez közelebb áll az a másik ember. Viszont aki ezt úgy fogja fel, hogy "Nekik bezzek visaz tud irni", attól könnyebben eltávolodhat. Nem azért, mert unalmas. Hanem mert érzelmileg rá van tapadva, az pedig kellemetlen a másiknak.


"Ere ő: Filmezek, nem tudom, később lesz-e kedvem."

Sokan erre hazudnak valami olyan tevékenységet, amit kényszerből kell megcsinálniuk (munka, vendégvárás, kutyasétáltatás). Az jobb lenne, ha hazudna? Vagy az lenne jobb, ha tojna a filmezésre és röpülne hozzád? Nesze neked, érdekbarátság. Ez egy őszinte ember, az a kevés, amit nyújt, megbecsülendő. Többet meg valószínűleg azért nem akar nyújtani, mert egyszerűen sok vagy neki. Valamiért beléje kapaszkodsz. Próbáld meg kideríteni, miért. Hogy el tudd engedni, képes legyél nem egy "bezzeg" állapotnak megélni, amiért másokkal esetleg jobban kijön. Ha időben lépsz (még nem vetted el teljesen a kedvét), akkor van esélyed visszatalálni hozzá, mint barát.

2017. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekbarát???

Ez jó...

Mit adtál neki te?

Amire neki szüksége volt?

2017. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!