Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért féltékeny ennyire a...

Miért féltékeny ennyire a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon féltékeny a többi barátnőmre. Amikor megyek valahova folyton megkérdezi hogy kivel mikor, ráadásul folyamatosan azt kell hallgatnom hogy én már nem is akarok vele lenni szívesebben vagyok mással meg tudja hogy úgy is lefogom őt cserélni másra. Ha nincs kedvem éppen vele elmennek egy programra mert mondjuk fáradt vagyok akkor már rögtön nekem ugrik hogy hát tudja ő hogy azért mert mással akarok lenni helyette és amikor elmondom neki hogy nem hanem pl csak fáradt vagyok most nincs kedvem mint egy paranoiás tyúk : tudom hogy nem akarsz velem lógni ne hazudj. Már nem is nagyon szeretek mással találkozni nélküle mert utána napokra megsértődik és azt hallgatom hogy én már nem akarok vele lenni. Mitévő legyek? És ő miért csinálja ezt? Kérlek segítsetek!

2017. ápr. 16. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős.. Ki akar sajátítani, mert ő nem tud mással lenni, ezért te se legyél, csak vele..

Nekem is volt ilyen. Az a legrosszabb, amit most csinálsz, hogy nem találkozol mással, mert megsértődik. Én is ezt csináltam. Mindenkit elhanyagoltam miatta, mindenkit elveszítettem, és megtartottam a világ legrosszabb "barátját". Ha igazán a barátod lenne, nem zavarná, hogy másokkal is jóban vagy, nem lenne féltékeny. Undorító az ilyen..

2017. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy nőjjön fel, nem leszel az anyukája.
2017. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Bővebben ezt azért csinálja, mert képtelen önmagáért felelősséget vállalni. Képtelen önmaga megoldani a konfliktusait és problémáit, pont mint egy kisgyerek, ezért van valaki másra folyton szüksége. Erőltesse meg magát, mondjad neki, mert így a büdös életben nem lesz boldog egy percet sem. Önmaga is legyen képes megtölteni a saját életét célokkal, tervekkel, vágyakkal és legyen képes tenni érte. Bíztasd.
2017. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mitévő légy?

Mutasd meg neki ezt a kérdést és a kommenteket.

Téged érzelmileg zsarol a barátnőd. Mond meg neki, hogy ez a zsarolás neked nagyon terhes. És tudjon róla, ha tovább folytatja éppen ő cseszi el ezzel a barátságot. Mond meg neki, hogy te sajnálatból nem tudsz barátkozni senkivel. Változzon vissza azzá, aki volt amikor megkedvelted. Akkor még nem akart kisajátítani. El kell fogadnia, hogy neked több barátod is van, és ő most még közéjük tartozik.

Ne akarja a többit kitúrni a szeretetedből, mert ezzel sajnos akarva-akaratlan saját magát fogja leírni a barátságból!

2017. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!