Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ennyire féltékeny?

Miért vagyok ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már több éve vagyunk legjobb barátnők, általánosban is osztálytársak voltunk. Pár hónapja új barátnője lett, aki nem ebbe a suliba jár és én még nem beszéltem vele. csak a barátnőm álltal ismerem ugyanis ő elég sokat beszél róla. rengeteget találkoznak mivel egy városban laknak, én pedig csak a szomszédos városban. mindig olyan rossz érzés, mikor mondja hogy nem ér rá irogatni mert éppen dolga van, hisz ilyenkor tudom hogy azzal a lánnyal tölti az időt, ezt nyomatékositják a facebookra feltöltött képek is, amikből mostanában rengeteg van... engem pedig teljesen elhanyagol, sulin kívül nem is beszélünk, de suliban is kevesebbet mint régen.

Mit tegyek?

15/l



2016. okt. 15. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
semmit, keress masik baratnot.
2016. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak másik barátnőim,de ő a legjobb...
2016. okt. 15. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos #1-ben az igazság. Hagyni kell, ha így érzi jól magát és ez azzal jár, hogy távolodtok egymástól, akkor csak szenvedsz, ha kapkodsz utána. Az ő döntése és lehet, hogy nem jó és nem értünk ezzel egyet és igazságtalan és fájó, de az övé, mi nem tudjuk megmásítani, csak ő. Legfeljebb erre törekedhetünk, de a végén sanszos a kudarcunk.
2016. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy kapkodok utána de azért eléggé rossz hogy talált egy új barátot a régieket meg hanyagolja..

Az a fura, hogy az iskolában meg a fiúkkal kezdett el barátkozni :/

2016. okt. 15. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az elet rendje, az emberek valtoznak.


A 15 eves legjobb baratommal 25 evesen mar nem is tartottam a kapcsolatot.

2016. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudod, ahogy Medve Gábor is írta az Iskola a határonban, az emberi kapcsolatok olyanok, mint a körök, és az érintőik hosszabb-rövidebb ideig találkoznak. Egyszer elválnak.
2016. okt. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!