Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekkori barátnőm állandóan...

Gyerekkori barátnőm állandóan utánoz felnőtt létére, pedig már nem is vagyunk jóban. Állandóan felbukkan, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Én mindig nagyon szerettem, de középiskolában kiderült hogy mindig is irigy volt rám, a hátam mögött szervezkedett mindig ellenem. Azóta nem vagyunk jóban, ha találkozunk beszélünk, de nem vagyunk ellenségek.


Elköltöztem, egy év múlva ő is ugyanoda. Egyszercsak felbukkant a munkahelyemen mint új munkatárs. A hobbimat is elkezdte hirtelen pont ugyanott űzni. Bármit kitalálok amiben jó vagyok ő odajön és learatja a babérokat. Mostanra bombacsaj lett, a kacérkodásával mindent elér (én se vagyok ronda, de nem tudok olyan rib lenni mint ő). Eljártam tornázni, imádtam. Egyszercsak megjelent, felszedte az edzőt és pár hét múlva ő tartotta nekünk az órát amikor az lebetegedett. Ilyenkor mindig mosolyog rám mint aki azt üzeni "na látod én vagyok a jobb". Soha nem bunkó velem odajön lekezelően bűbájosan jópofizni, nevetgél. Viszont nem is barátkozik, nem beszél velem. Nem tudom neki emiatt megmondani a magamét. Engem néznének őrültnek mert ő a tündibündi kedves helyes csajszi!

A volt pasijaimat is állandóan felszedi, meg akit kinézek arra is próbál lecsapni.


Már négyszemközt beszéltem vele, de bűbájosan mosolyog "jaj szivem szó sincs erről, barátnők vagyunk, nem?" Mint valami robot, nem lehet vele beszélni. Nem ártottam neki, csak ő nekem, miért csinálja ezt? Mert ez nem lehet véletlen. 30 véletlen eset nincs, ahol-akinél felbukkant.


2017. ápr. 15. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézsom de gyerekes :D

Ha annyira karsz tenni ellene, hogy ezt is bevállalod: keress új munkahelyet. Vagy a munkhaleyeden belül - nem tudom mit dolgozol, de ha egy irodai cgnél vagy - új csoportot, osztályt stb... Ha szerzel újabb barátokat/pasit akkor ne mutasd be neki. Próbálj mge másik edzőterembe járni, esetleg tornázz otthon. Ezek azok az emberek, akik soha nem nőnek fel. Amivel legjobban lehet őket idegesíteni, hogy amikor olyan pimaszul és gúnyosan rádmosolyognak, vagy beszélgetsz mással, ahelyett, hogy Őt néznéd ,vagy csak visszamosolyogsz. Ezt őszintén, ne úgy mint Ő, akkor azzal nem tudnak mit kezdeni.

2017. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, én nem hiszem el, hogy ez nem kamu... De ha komoly, akkor esetleg elgondolkoznék azon, hogy tulajdonképpen ez a csaj honnan tudja meg, hogy hova járok edzeni vagy dolgozni?


Te osztod meg ezeket neten és idézed meg magadhoz a sátánt, vagy valaki leadja neki a forró drótot? Keress új edzőtermet és munkát és ezeket ne oszd meg a neten vagy derítsd ki, hogy ki köp rólad és szekítsd meg vele is a kapcsolatot.

2017. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszont én hiszek a Kérdezőnek, mert az én életembe is került már be egy ilyen féreg pióca. Nálam az vált be, hogy megszüntettem vele minden kapcsolatot, pár évre felfüggesztettem a közösségi oldalakon a profiljaimat, illetve megszüntettem. Lehetetlen volt nyomon követni. Nemrég újra regisztráltam magam, de most csak egy helyre, és kevés megosztásom van.


Válogasd meg az ismerőseidet, és kevés információt szolgáltass ki magadról. Ez a megoldás.

2017. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Facebookról tudhat mindent. Pedig már letiltottam. Mindig akkor tűnik fel ha valaki bejelöl egy képen vagy én kiteszek valamit. Bolond!


Nem akarom törölni magamat mert akkor megszakad a kapcsolat másokkal is. Inkább azt követem hogy levegőnek nézem. Meg van állásajánlatom is, ő meg most írta alá az irodában hogy az előléptetése miatt 3 évig marad.


Nagyon idegesítő csaj, tipikus olyan aki mindenkivel jóban van, mindenkivel jópofi, közben meg lekezel, lenéz mindenkit, kiröhögi aki nincs ott a társaságban de mivel szép és menő ezért senki nem fordít hátat neki, bármit is csinál.

2017. ápr. 16. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Törölni nem kell magad, de szerintem nagyon fontold meg, hogy mit osztasz meg és mit nem...


Alapból legyen privát a fiókod, de csak úgy szólok, hogyha priváttá is teszed a fiókod és nem is ismerősöd az illető van arra mód, hogy megnézze a képeid. Elég 1 kamu profilt kreálnia és beírni a keresőbe a neved és mindent elő lehet varázsolni. Ahogy abból is rengeteg minden kiderül, hogy milyen oldalakat likeosz, például egy edzőtermet.


Gáz az egész, de ha tényleg meg akarsz szabadulni tőle, akkor neked kell kicsit összehúzni magad, mert ezzel jogilag semmit se lehet kezdeni. Személyiségzavarosnak hangzik, biztos lesz más aki miatt bekattan pár éven belül és majd őt zaklatja.

2017. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2017. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!