Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet túltenni magad a...

Hogyan lehet túltenni magad a legjobb barátod halálán?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom meghalt, elgázolta egy részeg állat.. amióta az eszemet tudom, ismertem, együtt jártunk óvodába, iskolába, együtt voltunk katonák. Tavaly tavasszal volt az esküvője, 2 hónapja született meg a gyereke, és most halott..

És semmi másra nem tudok gondolni, csak hogy kibelezném azt a szemetet, aki megölte.. mi a francot csináljak??


2017. ápr. 16. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Gyászolj csendben, és ne irj ostobaságot a GyK-ra....
2017. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Linó03 ***** válasza:
0%
Igen, valahogy úgy, ahogy #1 írta.
2017. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem értitek. A bosszúvágyat hogy lehet legyőzni, félretenni, túllépni rajta?
2017. ápr. 16. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Belezd ki és elmúlik
2017. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, aztán mehetek én a sittre életfogyt. Szóval ez nem működik..(meg egyébként Németo.-ban történt, még ha akarnám se tudnám kivitelezni..)
2017. ápr. 16. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ne öld meg, de bosszuld meg valahogy. Eszem megáll, hogy az ilyen mocskok miatt nem lehet biztonságban kimenni az utcára, mert bármikor halálra gázolhatnak. Pár hete nálunk is történt egy ilyen eset, a Magyar-Osztrák határnál. Szintén részeg sofőr, akinek ráadásul nem sokkal az eset előtt vonták be a jogosítványát. De ő aztán letojja ezt magasról, akkor is nekiáll vezetni piásan.... Majd szétvet a düh, pedig nem is ismertem az áldozatot, el se tudom képzelni, mit érzel, miután a legjobb barátodat ölték meg. Micsoda hányadékok! Az ilyenek tényleg megérdemelnék a lassú, fájdalmas halált, de úgyse kapják meg..sajnos.
2017. ápr. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
az ilyet be kene dobni egy kis lyukba hadd dogoljon ehen meg szomjan, ilyen buntetes utan majd elgondolkodna mindenki erdemes e reszegen vezetni.
2017. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Bosszú: barátod visszajön? Mennyivel leszel másabb mint ő...? Megnyomorítod? Megölöd? Ugyanolyan féreg leszel mint ő, sőt féregebb, mert Te dirwkt csináltad.... valószinüleg a barátodat nem direkt gázolták el....
2017. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

De igen, direkt csinálta. Tudta, hogy ittasan kocsiba ülni életveszélyes, mégis megtette, ezzel bátran vállalva azt, hogy meg is ölhet így valakit. És lám, megis történt a baj, mert az ilyenek szerint olyan menő meg király részegen vezetni, ugye.

A bosszú ugyan nem támasztja fel szerencsétlen áldozatát, de legalább elnyerné ez a szemétláda a méltó büntetését. Mert az, hogy leültetik pár évre, nem méltó büntetés, miután a saját esztelensége miatt vette el valakinek az életét.

2017. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!