Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom a legjobb barátnőmmel jött össze. Hogyan tudom túltenni magam ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
De jó már neki:) sajnálom, de ez álom szép:)
2011. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem ne nagyon forogj rajta, mert igazából nem sok közöd van hozzá... vagy én gondolom rosszul?:)
2011. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy. A két számodra legfontosabb ember árult el. Vagyis pontosabban valaki aki most fontos és valaki aki az volt. Hacsak nem még mindig szereted a volt barátod. El sem tudom képzelni mit élhetsz most át.

Hogy történt?

2011. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valahogy próbáld másfelé terelni a gondolataidat.De ez nagyon nehéz lehet ilyenkor.Találj gyorsan 1jó pasit!
2011. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az nem barátnő.Egy mocskos kurv@.Foglald el magad valamivel próbáld meg kiverni mindkettőt a fejedből.Menj kirándulni vásárolgatni,vagy csak kirakatot nézegetni.Bármit csak ne otthon agyalj!
2011. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy én vagyok a legjobb barátnőd
2011. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt még én sem tudom, hogy sikerült...egyszer csak ezzel találtam szemben magam, persze nem tőlük tudtam meg, hanem mástól. És persze most a "barátnőm" szemében én vagyok a rossz..
2011. febr. 12. 23:04
 8/13 MolotovPunk ***** válasza:

Ez elég gáz helyzet.Próbálj úgy tenni,mint ha te is találtál volna valakit,írd ki msn re ,hogy szeretlek....vagy Iwiwre stb,vagy keress ténylegesen valaki mást.Ne törődj vele,ha kelelsz neki,akkor úgy is keresni fog egy idő után.Ha meg nem,akkor fel is út le is út neki :)

Mondjuk nekem is rosszul esne az ilyen helyzet,bár én férfi vagyok :)

2011. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs annyi facér férfi, hogy egymás levetett barátait időnként ne vegyük fel! Miért haragszol, ha ti már szakítottatok? Egy idegen csajra nem haragudnál annyira? Dehogynem!
2011. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem haragszom senkire, csak nehéz elfogadni, hogy a "barátnőm", aki tudta, hogy mennyire szerettem, elárult engem...ezt nehéz felfogni...
2011. febr. 12. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!