Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha eltavolodott...

Mit tegyek ha eltavolodott tolem a legjobb baratnom?

Figyelt kérdés
Egyutt jartunk altalanosba es most hogy bekerultunk a gimibe eltavolodott tolem. Van egy lany akivel most nagyon joba lett es van baratja most viszont vele szakitottak es engem hivott fel viszont tegnap kerdeztem hogy atjon e hozzant azt mondta jo otlet. Ma pedig mondta hogy mar hivta moziba az a lany (nem akarok neveket mondani) viszont most irtam neki hogy mi van vele mert erdekel csak nekemez nagyon rosszul esik es egyedul erzem igy magam. (Bocsi hogy ekezetek nelkul irok) 16/L
2017. ápr. 22. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj távol ettől a "barátnőtől", mert az ilyen minden csak nem barát. Kezdj el másokkal barátkozni, beszélgetni. Velem is megesett ilyen, hogy középsuliban hárman voltunk legjobb barátnők. Mindig én ültem egyedül, ők meg ketten. Persze, amint nem volt ott a másik egyből jó voltam. Amint leérettségiztünk még az egyikük le is törölt Facebookról. Nem érintett világfájdalomként, hiszen most sokkal jobb és értelmesebb barátaim vannak. Az ilyen érdekembereket meg messziről kerülöm.
2017. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!