Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vele érzem a legjobban magamat...

Vele érzem a legjobban magamat, olyan mintha a legjobb baratom, apukam es batyam lenne egyben. Mar fel eve tobbet erzek mint baratsag. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy tetszem neki. Az a fiuknal meg nem a szerelmet jelenti ugye? :( nagyon szeretnek vele egyutt lenni ugyanakkor felek is hogy mi lesz ha osszeveszunk es nem leszunk mar ennyire joban :( 16 eves vagyok o pedig 21. Tudom hogy igy soknak tunik az az 5 ev. De o nem az a felnitt pasi fajta. O iranta erzek eloszor valamit. Es nem tudom mit tegyek. Ti mit tennetek? :(

2017. ápr. 23. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért raksz szomorú smileyt? Mi a francon parázol?

Van egy fiú akit szeretsz, többet érzel iránta.

Ő is azt mondta hogy bejössz neki.

Minden tökéletes, kezdhetnél vele egy kapcsolatot ahol boldogítják egymást mégjobban, de inkább elkezdesz parázni a semmin. Ne legyél olyan mint a többi lány akit ismerek, hogy elcseszik a saját maguknak a dolgaikat mert a semmin bőgnek.

A legjobb dolgod van ember...

A helyedben azt tenném, hogy odamennék hozzá és megcsókolnám. Ennyi.

2017. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En csak attol felek hogy az az 5 es fel ev korkulonbseg sok e. Es nem tudom hogy mit szolna ha megcsokolnam. Eddig arra vartam hogy o csokoljon meg. De lehet hogy akkor nekem kene kezdemenyezni?
2017. ápr. 23. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem számít a kor, ha szeretitek egymást, és ez nem sok. Olyan házas embereket ismerek, akiknél a nő 6 évvel idősebb mint a férfi..

Tudnék több tanácsot adni, ha többet tudnék a kapcsolatotokról. Ha szeretnél vele kapcsolatot, akkor kezdeményezned kell, és mivel te is bejössz neki és jól elvagytok együtt, nagy valószínűséggel járni fog veled.

Kezdeményezz, igen.

2017. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2017. ápr. 23. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert, remélem összejöttök.
2017. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd megírod, hogy mi lett?
2017. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a srácot, ha ismerném lehet azt mondanám hogy sima ügy, járjatok, majd megtapasztalod...

Saját véleményem, hogy 21 évesen nem jönnék össze egy 16 éves lánnyal (jelenleg már 20 alattival se nagyon csak ha nagyon összeillenénk). Szimplán azért, mert 20 felett az embernek teljesen más az igénye, és az életfelfogása mint egy 15-18 éves személynek. Persze a lányok hamarabb érnek, de még így sem.

Nem mellesleg még fejlődő szervezet vagy.

Eljön mindennek az ideje, ha úgy érzed hogy neked ez a srác kell, akkor menj utána. Nem vagyok én semminek az elrontója... De én szóltam hogy miért nem kellene :)


Ha vissza mehetnék az időben (mondjuk 15 éves koromig), én arra koncentrálnék, hogy megalapozzam a következő életem, mert tudom hogy az élet 20 felett kezdődik. Anno én voltam az osztály "királya", jól el is szúrtam, és ha akkor tanultam volna, most nem ezen kellene görcsöljek, hogy hozzám illő életem legyen :D

2017. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!