Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kpoperek, Magyar ARMY-k! Mi...

Kpoperek, Magyar ARMY-k! Mi történik velünk? A tobbit lent!

Figyelt kérdés

Úgy értem egyre jobban esik szét a Magyar ARMY-k tábora,egyre tobb olyat olvasok ,hogy mar nem szeretik tobbe a BTS -t meg ,hogy elmult a "varazs". Illetve olyat is lattam ,hogy az ARMY-k kozoltek ,hogy túl vannak hypolva ,meg ilyenek! Mi történt? Azt hittem ,hogy ARMY-nak lenni nem addig tart amig jon esetleg egy cukibb band:(! Ez azt jelenti,hogy kitartunk a fiuk mellett joban rosszban!

Mellesleg en is szeretek/hallgatok mas bandakat ( BigBang,Got7,Exo,ShinEE,MonstaX stb.) , de az Ub-m a Bts maradt es marad is!

Nem kene csak ilyen kis/vagy semmilyen hibakert "elhagyni" oket! :((



2017. máj. 12. 06:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

10#

Úgy 10 éve az emó sem divatzene volt, minden második tini "emo forever" volt, esküdöztek, hogy soha nem hagyják el a stílust, hogy az nem csak divat, hanem életérzés...stb. Aztán nézd meg őket most, egy sincsen. Pár év múlva a ti nagy ARMY-ságotok is ugyanígy el fog tünni.

2017. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak a divat ARMY-k tűnhetnek el, ezt szerintem meg kéne értenetek. Van, aki kezdetektől követi Őket, látta honnan hova jutottak.. Ne mondd már, hogyha már nem tetszik a zenéjük akkor hypoljam Őket az egekig. Igen, "régen" kedvencek voltak, mert tetszett a zenéjük, most már bőven nem azok, mert elkanyarodtak a stílustól, ami nekem jelentette a BTS-t. Felnőttek, sokan ennyivel lezárják, de szerintem ez butaság. (Nem szeretnék nagyon belemenni, mert utálom a hasonlítgatást, de ismerek nem egy olyan bandát, aki megtartotta a kezdeti vonalát, ez szerintem rengeteget jelent) Mondták, hogy több stílusban szeretnék kipróbálni maguk.. (nagyon helyes, kísérletezzenek. Ez egy jó dolog, az meg tény, hogy nem fog mindenkinek tetszeni.) Nos, ez sikerült is, de már nem érzem azt a varázst, számomra ez kifújt. Ettől függetlenül maga a srácok nagyon szerethetőek és mint emberek ugyan úgy támogatom, szeretem és felnézek rájuk. De egy kedvenc bandánál úgy gondolom a zene a lényeg, pont ezért nem mondom magam már ARMY-nak, csak valakinek, aki szereti, szerette Őket. A régebbi dalaiknak attól még változatlanul a fogyasztója vagyok.
2017. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem akik ezt csinálják, azok sosem voltak igazi ARMY-k,valószínűleg csak azért "szerették" a fiúkat, mert hogy az milyen menő mostanság. Ne is törődjetek az ilyen "rajongókkal". Az igazi rajongók nem fogják otthagyni a Bts-t, csak, mert már megunták őket. (Bocs, ha megbántok valakit, ez csak az én véleményem)

Amúgy én is nagyon sok bandát hallgatok mellettük, de a Bts örökké az UB bandám marad. El tudom képzelni magam 70 éves kis nyugger nénikeként, amint a kiposzterezett kis szobámban, Army Bomb-bal a kezemben régi Bts videókat nézek és röhögök, mint egy idióta:D

2017. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én nem pártoltam el tőlük Igaz,nem is vagyok(sajnos)velük a kezdetektől. Az igaz hogy a mostani zenéik másabbak mint a régiek, de én továbbra is szeretem őket.:)

Bár el kell ismerjem,sajnos nem igazán ismerek Army-kat ,csak neten beszélgetek velük, de inkább külföldiekkel, szóval nem tudom mi történik a magyar közösségben, de általánosságban az Army közösség virágzik:)

2017. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
52%

2016 aprilisa ota hallgatok kpopot, a BTS volt az elso bandam. Akkor meg nagyon imadtam oket. Tenyleg minden erdekelt veluk kapcsolatban, napok alatt tudtam meg olyan informaciokat, amiket masok evek alatt jegyzett meg. Augusztusban elmult a varazs, azota konkretan hanyingerem van, ha meglatom oket valahol. Borzalmasan tulertekeltek, fele ennyi figyelmet sem erdemelnenek meg, mint amennyit kapnak. A fandom elkepesztoen undorito viselkedest enged meg maganak, erre most ket peldat is tudnek mondani: 1. Augusztus kornyeken volt Laynek [EXO] egy elajulos esete a repteren. A draga ARMYk rogton tamadtak, hogy biztosan csak megjatszotta, es orulnek, hogy a BTS-ben nincs kinai tag. Komolyan, hogy kepzelik, hogy megkerdojelezik egy olyan szemely rosszulletet, aki konkretan a belet is kidolgozza a rajongoiert? Undorito. 2. Manchesteri robbantas... Szomoru, tenyleg. Es akkor a retardalt ARMY kiirja twitterre, hogy remeli, hogy a kovetkezo EXO koncerten is ez fog tortenni. Hogy lehet ennyire gusztustalan, hogy artatlan emberek eletevel viccelodik csak azert, mert nem kedvel egy bandat? A helyeben mar regen elastam volna magam. Nem veletlenul vagyok mar tobb, mint fel eve exo-l. Tudom, ennek a fandomnak is volt par erdekes esete, de sajat meglatasom szerint abszolut ertelmetlenul allitjak, hogy az EXO fandomja a legrosszabb. Ezzel a jelzovel az ARMYkat illetnem, bocs.

Ezen tenyek tudataban szerintem nem is kerdes, hogy miert hagyja ott annyi ember a BTS-t. Rengeteg olyan banda van - a regebbiek kozott is -, aki sokkal kemenyebben dolgozik naluk, nagyon sok bandat tudnek mondani, aki jobban megerdemelne azokat a dijakat, amiket a BTS nyert.

Xoxo

2017. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

Teljes mértékben egyet értek a #12-sel.

ARMY voltam hosszú ideig, de sajnos nekem nem jön már be az a vonal amit csinálnak. Tehetségesek, és megérdemlik a figyelmet ez tény. De sokan pont azért 'pártolnak el' mert már nincs az bennük mint eleinte. Szerintem valahol elveszítették önmagukat, és ez látszik is rajtuk. Már nem mosolyognak úgy ahogy eleinte (és igen ezt lehet a fáradtságra fogni, de nem...akkor azért valami műmosolyt előkaparnának). főleg mióta egyre jobban mennek a hírnév felé.

Máig napig szeretem a srácokat, és kívánok nekik minden jót, de már én már nem látom azt bennük mint eleinte.

És igen a (magyar) army közösség sokat hozzátesz ahhoz hogy elmennek tőlük, nekem is hozzájárultak.(még ha nem is ez volt fő ok)


A #15-ösnek meg mondanám, hogy ne hasonlíthassuk azt hogy ki mennyit dolgozik, mert a BTS is ugyan olyan keményen küzd, és megdolgoztak a sikerért mint a többiek. Megérdemelték a díjakat is amiket megnyertek.

2017. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%

Mi az, hogy egyre híresebbek és így már nem olyan boldogok?

Meg vagytok veszve? Szerintem meg pont, hogy örülnünk kellene a sikerüknek, mert megérdemelték!


Teljesen meglep néhány ember viselkedés. Persze, azt persze. Rohadtul nem én, se te, se más nem dönti el, hogy melyik banda dolgozik a legkeményebben, mert nem tudhatjuk biztosan, hogy mennyi energiát fektetnek bele munkájukba. De a most a BTS tört fel a csúcsra. Miért baj ez?:)

Majd ha az EXO kap ennyi figyelmet, akkor is elpártolsz mellőle? :)))))

A BTS pedig a említette, hogy több különböző stílusban ki szeretnék próbálni magukat.

Mindenhol vannak divat fanok,hahó!!! Ez már normális szinte minden zenei műfajban.

Az,hogy egy ARMY ezt írta ki, az megint más, de VANNAK NORMÁLIS ARMYK.

És én is az vagyok.

Mert én rohadtul büszke vagyok a fiúkra!

2017. máj. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek a #15-sel némi téren.

Ugyanis igen, sok köcsög ARMY van, de EXO-L is.

Nemrég meghalt V nagymamája(asszem), majd pár napra/hétre rá egy J-Hope fansitet működtető lány hunyt el. Erre voltak olyan kommentek pár EXO-L emberkétől hogy itt az ideje elhagyni a BTS-t, mert mi is így fogunk járni.

Én se értem hogy lettek ilyen híresek(ezt egyébként a Billboardon Rap Monster is elmondta hogy egy nap hirtelen több millió nézettséget kaptak azóta ez így folytatódik)

Nagyon utálom amikor így fandomháború van, mert elég sok fandomba tartozok bele. Vannak normálisak is mindegyikben, és őrült fangirlek is.

2017. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Most ennyi erővel ezen a világon minden elég erőteljesen túl van hypeolva, szóval így...

Én erre csak annyit tudok mondani, hogy megérdemlik.

2017. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 ncskcsk válasza:
72%

Figyelj, én 8 éve vagyok egy kpop banda fanja, veszem a CD-iket, voltam a koncertjükön is. Tényleg, a tinédzser éveimben végig meghatározott szerepet játszottak, a mai napig ők a UB-im, de ahogy öregszik az ember, észre veszi h más is létezik a világban a kpopon kívül, kénytelen azokkal is foglalkoznia. Ugyanígy vannak ezzel az armyk egy része is. Ők is felnőnek, mással kell foglalkozniuk, még ha armyk is maradnak, nem lesz annyi idejük a fiúkkal foglalkozni. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy kevésbé szeretnék őket, egyszerűen nem fér bele az idejükbe. Ezért nem hibáztathatod őket. Én is tanulok, dolgozok és még full time kpopper is legyek, aki a gép előtt ül és folyamatosan szavaz rájuk minden értelmetlen szavazáson meg 7/24 streamel, nem, ez nem megy így :_D. Legalább kiderül mennyire nőttek nagyra a fiúk, mert az igazi kihívás számukra most jön, túlélni a sikeréveik utáni lejtőt. Pár csapat bizonyította magát ilyen téren (DBSK, BB, Suju, SHINee, stb), ők még nagyon az út előtt állnak.


#15 A fandom harcot meg hagyjuk ki ebből pls, pláne h nagyon sok ilyen army igazából nem is az, csak kiadja magát annak, hogy megutáltassa a csapatot.

2017. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!