Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kpoperek, Magyar ARMY-k! Mi...

Kpoperek, Magyar ARMY-k! Mi történik velünk? A tobbit lent!

Figyelt kérdés

Úgy értem egyre jobban esik szét a Magyar ARMY-k tábora,egyre tobb olyat olvasok ,hogy mar nem szeretik tobbe a BTS -t meg ,hogy elmult a "varazs". Illetve olyat is lattam ,hogy az ARMY-k kozoltek ,hogy túl vannak hypolva ,meg ilyenek! Mi történt? Azt hittem ,hogy ARMY-nak lenni nem addig tart amig jon esetleg egy cukibb band:(! Ez azt jelenti,hogy kitartunk a fiuk mellett joban rosszban!

Mellesleg en is szeretek/hallgatok mas bandakat ( BigBang,Got7,Exo,ShinEE,MonstaX stb.) , de az Ub-m a Bts maradt es marad is!

Nem kene csak ilyen kis/vagy semmilyen hibakert "elhagyni" oket! :((



2017. máj. 12. 06:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

15-ös, igazad van, undorító dolog ez... nem is értem ezeket a fandomok közötti háborúkat. Jobban szeretem a BTS-t, de az Exo tagokat ugyanúgy tisztelem.

Elismerem, vannak nagyon éretlen tagok az Army-k között(is),de a többség szerencsére nem ilyen, csak hát mivel elég sokan vagyunk így több az ilyen rajongó is.

A Manchesteri esetről ugyanezt tudnám mondani... sajnos sok éretlenebb Army is van, de ugyanakkor rengeteg Army nyilvánította részvétét twitteren és különböző helyeken.

Viszont a BTS nem tehet a néhány ilyen rajongójukról, néha ők is megszenvedik, mint pl amikor nemrég a WINGS turné egyik állomásán,a repülőtéren levegőhőz nem tudtak szinte jutni, ha jól emlékszem Jimin-t fel is lökték véletlenül... de ettől a BTS még nagyon is megérdemli azokat a díjakat(nem mondom, más k-pop bandák szintén megérdemelnék).

2017. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
67%

Nem vagyok/voltam divat ARMY, mégis egyre kevesebbet szoktam hallgatni őket, az új számaik abszolút nem tetszenek - talán néhány alkalommal kellemes elhallgatni őket, de már nincs az a varázs bennük, ami volt. A régebbi dalaikat azért szeretem annyira, mert szóltak valamiről, volt jelentőségük, s nagyon sok esetben feldobtak egy-egy rosszabb napom után. A mostani számaik viszont már csak a szerelemről szólnak, ami szép dolog, de annyira tucat, és hiányoznak azok a dalok, amik képesek voltak erőt adni nekem (mint a Tomorrow és a Jump például)

Rengeteg bandát szeretek, emiatt több fandom csoportban voltam benne régebben (párban még jelenleg is), és azt kell, hogy mondjam, egyáltalán nem tetszik az ARMY-k viselkedése. Egyszerűen undorító, hogy mi mindent képes néhány ember megengedni magában, ezek általában azok a bizonyos divatfanook. És ne felejtsük el, hogy tisztelet illeti a kivételeket, mert nem egy kedves ARMY leányzóval beszéltem már. Részben sajnos a fandom is tehet róla, hogy elpártoltam tőlük.

Ami ezt a nagy hype-t illeti, ez is zavar, és elolvasva a kommenteket, tudom, hogy nekem fognak támadni, ha esetleg elolvassák a véleményem, de nem értem. Ráadásul szerintem is sokkal boldogtalanabbak, mióta ennyire híresek, mindig fáradtak (tudom, előtte is azok voltak, de gondoljuk már bele, minél híresebb egy banda, annál inkább ki kell a belüket is dolgozniuk...), a sok őrült rajongótól meg szinte félhetnek... Nem kívánnám ezt az életet senkinek. Egyik kedvenc bandámnak sem - lehet, hogy minden vágyuk egyre híresebbnek lenni, magasra törniük, de mindig azon aggódom, hogy a kedvenc rookie bandáimnak ne kelljen erre a sorsa jutniuk, inkább legyenek kicsit népszerűtlenebbek, minthogy kikészítsék magukat.

Mindezektől függetlenül, a srácokat nagyon szeretem, és a videóikat is nézem, de egyszerűen nem tudom hallgatni az utóbbi néhány comeback szüleményét... Nem tudom, melyik ponton romlott el így minden, talán a Run-t követően.

És még olvastam a kommentekben, hogy több stílust is ki szeretnének próbálni... kipróbálták, és az a baj, hogy valamiért ez jobban bejön az embereknek, mint amikor még értelmesebb dalaik voltak. Én várom, hogy mikor térnek vissza önmagukhoz, mert az, amit most csinálnak, az egyáltalán nem valami olyasmi, ami rájuk vallana. Ez nem az a BTS, akit megismertem, akik segítettek könnyebben túllendülni a nehéz pontokon... Nem hagytam el őket, csak várok, hátha.

2017. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
81%

Az igazi Armyk armyk is maradnak. Vannak akik csak dibatból armyk próbálnak lenni.

Előttem többen is leírták. Én a kezdetektől hallgatom őket és számomra soha nem fog kimenni a divatból.


Egy szintén army💕

2017. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
92%

3 éve ők számomra az egyetlenek és legjobbak, másokat is hallottam persze, de én nem tudok ugyanúgy több bandát szeretni. Vagy, lehet hogy csak ők jönnek be ennyire nekem.

A mai zenéiket kicsit jobban szeretem, persze a régiek is mehetnének mellettem akármeddig. Szerintem a Not today-nél nagyobb comebacket még ők sem fognak tudni soha csinálni..az nagyszerű volt.

Abban is volt valami jó mikor még "kicsik" voltak, es abban is, hogy most "megnőttek". És az ellenkezője is igaz.

Nem tudom elképzelni hogy egyszer ne szeressem őket. Még most sem mondok le azokról a zenékről amiket 9-10 évesen hallgattam (azok teljesen mások voltak). A rajongásomat irántuk nem fogja befolyásolni az sem, ha 8 millió rajongó lesz rajtam kívül mint most, vagy ha csak én lennék az egyetlen.

19/L

2017. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Fél éve vagyok Kpopper,a BTS volt az első banda amit megismertem a DNA számukkal rögtön le vettek a lábamról

Aki igazi ARMY az az is marad, énis amondó vagyok

Tényleg sok a divat ARMY,de nem kell rájuk figyelni, fő h te tudod miért szereted a bandát

Egy banda EGYSEM váltotta ki azt belőlem,amit a BTS

Ők különlegesen különlegesek számomra,vagy nem is tudom hogyan fejezzem ki magam

Van pár szám nekem is ami nem furta magát a szívembe,de a legtöbb szám nagyon megérintett, olyan szinten hogy nélkülük már nem tudnám elképzelni a mindennapjaim

Olyan szívhez szóló dalaik vannak,olyan őszinte dalszövegeket kreálnak hogy az valami hihetetlen

Soha,de soha nem hagyom el ezt a 7 angyalt,soha!

2018. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!