Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetek a barátnőmért?

Mit tehetek a barátnőmért?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek segíteni. Láthatóan nem kell neki segíteni,de szerintem nem normális emberekkel barátkozik. Szóval:

A barátnőm interneten barátkozik. De nem akárkivel. Van neki több meleg barátja (ez még nem lenne olyan nagy baj van. De ami a legjobban aggaszt,az az,hogy van egy depi barátja. Aki szó szerint vagdossa magát. A barátnőm mutatott róla képet,és szinte az egész keze sebes. Nagyon aggódok érte,hogy nehogy hatással legyen ez a barátnőmre. És remélem,hogy élőben nem fognak találkozni. Szeretnék neki segíteni. Hogyan tudnék?



2017. máj. 13. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Te tudod, hogy a baratnod mennyire eros jellem. Mennyire hajlik effele az elet fele. Ha tehetnem en is melegekkel baratkoznek, nagyon szeretem oket (jo termeszetesen nem mindet) foleg azert mert ok sokkal megertobbek mint egyes emberek. Tobb enpatia szorult belejuk. Szoval nekem is van egy fiu baratom aki sulyos depresszioban szenved, probaltam rajta segiteni de nem tudtam sajnos. Ez pillanatnyilag lehuzott, 1 evig napi szinten beszelgettunk, de most kicsit ritkabban, de tartjuk a kapcsolatot. Mivel az en meglatasom az hogy a vagdosassal az ember nem jut elorebb, igy egyaltalan nem hajlottam abba az iranyba. Termeszetesen ez csak magamnak koszonheto, a csaladi hatterem nem volt a legjobb... egy a lenyeg. Te mindig legyel mellette, mondd el az erzeseidet. Vannak neki gondjai az eleteben? Ha nem, akkor nem hiszem hogy jogos az aggodalmad. A melegek miatt meg ne aggodj:) meg jo hatassal is lesznek a baratnodre:)


15/L

2017. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*empatia

Es bocsi az ekezetek hianyaert

#1es valaszolo

2017. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőként annyit tehetsz, hogy elmondod neki, hogy nem tetszik neked, hogy furcsa alakokkal barátkozik, és hogy vigyázzon magára, legyen óvatos.


A többi már rajta áll, ha zűrbe keveredik, az nem a te hibád lesz, mert te figyelmeztetted. Majd ez lesz neki a tanulópénz.


Csak ezután nem illik kárörvendően a szemébe mondani, hogy "én megmondtam", ha a barátnője vagy, kezeld akkor is türelmesen és jó szívvel.

2017. máj. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!