Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetek? Hogyan oldhatnám...

Mit tehetek? Hogyan oldhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés
Először is szeretném elmesélni a "történetet" mégpedig:van egy nagyon jó fiú barátom akivel elég régóta ismerjük egymást (2-3év) 3x találkoztunk,és mindig chatelünk de persze megszakításokkal.A múltnap nagyon megbántottam,ideges voltam és azt írtam neki,hogy"bocsi,de nekünk nincs közös témánk" nagy valószinűséggel megharagudott.Még csak most jöttem rá,hogy mit is tettem,nagyon bánnom.Ezért is írtam neki,megkérdeztem hogy,haragszi e ? éd az volt a válasz,hogy nem,nem haragszik de ahogy én írtam,nincs közös témánk.Próbáltam ezt megmagyarázni de erre már nem is válaszolt.
2017. máj. 13. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán találkozz vele élőben, és lepd meg valamivel, amire nagyon vágyott.
2017. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetetlen,beszélni sem akar velem nem,hogy találkozni
2017. máj. 13. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
hm... valahogy csak muszaj lessz kiengesztelned nehiggye mar rolad hogy elfordultal tole (13 vok fiu)hiddel nekem az a legrosszabb erzes :D
2017. máj. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!