Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az internet nagy, de mégsem...

Az internet nagy, de mégsem találnak egymásra az emberek? Jól látom? Lehet az a baj hogy nincs egy központi magyar barátkozós oldal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
De miért pont az interneten kellene egymásra találniuk? Normális emberi kommunikációról hallottál már?
2017. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#Miguel

Amit te normális kommunikációnak hívsz, az bizony kezd kihalni... hogy ez mennyire jó, vagy rossz, az más kérdés.

Ma már sokan a neten, közösségi oldalakon élik az életüket, tetszik, vagy nem.

Nincs baj a netes ismerkedessel, ha utána jön a személyes tali.

Mondjuk kinek mi...

Sőt, az emberek a neten, sokszor anonim, sokkal inkább megmernek nyilni, önmaguk tudnak lenni,mélyebb beszélgetéseket tudnak folytatni.

Ami után, mondjuk 20-30-50 vagy 100 óra csevegés végén ,egész máshogy néz ki, egy személyes találkozó. :)

Persze, megvannak a veszélyei, a hátrányai, de nem ördögtől való dolog.

Ezzel nem azt mondom, hogy csakis ez a követendő irány!!!

Csak na, érted!?

2017. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valaki írta itt a chatzy-t. Te noooooormális vagy, ember? Az a legnagyobb s.eggfejek gyűjtőhelye!
2017. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát az biztos,hogy manapság már az ismerkedès is a neten kezdődik.. Sok esetben,ha barátságról van szó ha másról.. Vagyis èn a környezetemből azt veszem èszre. Egyèbkènt is kicsit fura lenne ha csak úgy szimplán barátkozás cèljából odamennèk valakihez.. Bár volt erre is pèlda:D Viszont ha egy conról beszèlünk,ott már más tèszta.. Ilyen helyeken esetleg rendezvènyeken szerintem 'könnyebb' .. Mindenesetre èn neten is próbálkozok barátkozni,de nemigen találni megfelelő oldalakat erre.. A legtöbben csak trollkodnak..vagy kamu az egèsz,kamu emberekkel:'D

23L

2017. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

jaj basszus, sejtettem, hogy vmi beszűkült ember benyögi megint a nemnetenkellismerkednihanem az utcán, munkahelyen!!! aki neten ismerkedik, az lúzer!!!!


az ugye megvan, hogy netes ismerkedés az azt jelenti, h megismerkedtek neten, beszélgettek, aztán személyes találkozó, nem pedig azt, h csak neten beszéltek évekig.


lehet, h Átlag János és Átlag Lujzának talál „barátot” a munkahelyén, diszkóban, de aki igényesebb és vmiért kilóg a sorból, esetleg zárkózott, annak marad az internet még most is.

ez az utcán ismerkedés dolog igazából a gyerekoromban működött csak, amikor még minden téren, sarkon fociztak vagy beszélgettek gyerekek, és hozzájuk lehetett csapódni, de felnőttkorban manapság ez már teljesen felejtős.


az egyik válaszolóhoz hasonlóan én is régebben (7-8 éve) a chat huról elég sok emberrel találkoztam. volt, h kapcsolat lett belőle, de elsősorban barátokat kerestem, ami végül is sikerült is, egyikükkel még ma is tartom a kapcsolatot.


a chat mint „műfaj” gyakorlatilag kihalt, nem csak a magyarok. de pl. a magyar chatekre már csak pár százan járnak, régen több ezren is voltak.

ráadásul szinte csak a szexpartnert keresők és trollok maradtak. nem tudom, mi lehet a pontos ok, sztem sok értelmes ember elment már külföldre, csomóan meg facebookra, tumblr-re járnak inkább. és nem akarok senkit megbántani, de sztem a magyarok többsége tényleg csak piálni és d-ugni akar.


szóval Mo-on már normális barátkozós oldalra nagyon igény sem lenne sztem.

2017. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!