Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek velem van a baj?

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés
mindenki ilyennek olyannak gondol az osztalyomban azert,mert szeretek egyedul lenni csendben zenet hallgatni hat igaz hogy nem mai zeneket hallgatok hanem inkabb klasszikus zongorat es lassu zeneket erzelgos vagyok az igaz (13 eves fiu vagyok) sportokban atlagos vagyok hallottam olyat hogy azt beszelik rolam hogy deppresszios vagyok satanista vagyok meg ilyen hulyesegek es ezt csak azert mert van egy pentagrammos polom (a satanista elgondolas) es nagyon kikozosito egy osztaly en probalok baratkozni de mindenki elfordul meg azok is akiket kikozositenek szoval mit tegyek?

2017. máj. 19. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, veled semmi baj nincsen!
2017. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Umaku ***** válasza:
Állj ki magadért, és ne érdekeljen ki mit mond.
2017. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most nyilván én leszek a szemét, de ha folyton elvonulsz zenét hallgatni magadban meg egyedül vagy inkább, persze hogy ki vagy közösítve. Tegyél egy kicsit több erőfeszítést, mutas meg, hogy nem olyan vagy, amit rólad mondanak.
2017. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat az utolsonak mondom nem vagy szemet :D sot koszi mindenkinek megfogadoma tanacsokat es erdekes nem jott meg olyan komment mint pl: az emberek hogy eltek tul ezelott a GYK oldal nelkul vagy ehez hasonlok hm... mind1 koszia tanacsokat :D
2017. máj. 19. 21:35
 5/8 anonim válasza:

Szia :)


Nem veled van a gond, de ha mégis úgy érzed, hogy itt elnyomnak és nem tudsz kibontakozni , és iskola váltason gondolkodsz, akkor a zöld kakas szakgimnáziumba megtalálod és kibontakozhat az egyéniséged . :)


Csak egy tanács. :)

2017. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer eljutsz öreganyádék baromfiudvarába, nézd meg, hogy a beteg, gubbasztó tyúkot hogy veri a többi. Evolúciós oka van ennek, ami minden csoportosan élő állatra jellemző, és amellyel önmagát, a csoportot védelmezi. Az ember is csoportosan élő állat...
2017. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem a te hibad ,legyel buszke rá hogy nem olyan vagy pl a zene terén mint minden 2ik ember.ne hallgass senkire légy önmagad a többiek pedig gondoljanak amit akarnak ,tudom nem könnyű de probald meg és jobb lesz.:))
2017. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat :D
2017. máj. 20. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!