Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetnek egyetemen akkor is...

Lehetnek egyetemen akkor is barátaim, ha nem iszom, nem bulizok?

Figyelt kérdés

Régen nekem is az volt a legnagyobb szórakozásom, hogy hetente akár többször is ittam és hajnalig buliztam. De már nem szeretem. Annyira nem, hogy többet látni sem akarok töményet, meg ha éjfélkor nem kerülök ágyba, rosszul vagyok. De tudom hogy működnek az egyetemek,csomó buli meg ivás meg másnaposan előadásra járás... nem ez lesz az első egyetem amit elkezdek. De nem vagyok hajlandó ivós programokon részt venni. Így is van esélyem ismerkedni, barátkozni?


L


2017. máj. 25. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nincs esélyed.


Mivel nem vagy masszív alkesz, nem lesznek barátaid.


Ilyen az élet sajna.

2017. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elso te nagyon poenos vagy :D

Am miert ne, keress es talalsz.

2017. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha értelmes helyre jársz, akkor biztos akadnak értelmes emberek is. Sajnos országos szinten ritka.
2017. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, az egyetemen (legalábbis itt Miskolcon biztosan) nagyon közvetlenek egymással az emberek, könnyen beszélgetésbe tudsz elegyedni szinte bárkivel.
2017. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehetnek.
2017. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Simán lehetnek. Én nagyon ritkán iszom, akkor sem sokat és szórakozni olyan koncertekre jártam, ahová a csoporttársaim pont nem. Kocsmázni nem szeretek, a nagy tuctuc egyetemi bulik hidegen hagynak. Mégis az egyetem volt az első hely, ahol barátokra találtam. Gólyatáborban sem voltam egyszer sem, mert ott is csak az ivós programok mennek.
2017. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az egy tévhit, hogy az egyetemeken örökké folyó tivornya van, és a hallgatók mindig berúgnak. Persze elég sokan ezt csinálják, de mindig is megvolt az a réteg, aki komolyan vette, hogy ott tanulni kell... Úgyhogy simán lesznek barátaid.


Egyébként a partiarcoknak csak a szájuk nagy, és addig nagy arcok, amíg el nem kezdődik az első vizsgaidőszak. Utána majd tele fogják dobálni a facet olyan posztokkal, hogy "szemét tanár", meg megy majd a rinyálás a jegyzetekért, de persze tanulni nem fognak, csak bulizni éjjel-nappal. Nagyrésze kihullik az első évben (komolyabb szakokon), de legalábbis nagyon valószínű, hogy a diplomáig nem jutnak el (inkább 10 évig járnak a szakra, mert az állam támogatja...). A lényeg, hogy negyed-ötöd évben már a komolyan tanuló keménymag marad bent, a férgese kihullik.

2017. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!