Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem jön el velem senki?...

Miért nem jön el velem senki? 16/f

Figyelt kérdés

Na szóval, pont azt a korszakomat élem amikor bulizni van kedvem inni stb..

De egyszerűen azt nem értem hogy miért nem jön el velem senki? Bárkit hívok, vagy nincs pénze vagy nincs kedve vagy nem ér rá! Vagy ha már megbeszéltük akkor hirtelen vissza mondja nem tudom mi van már.. :|

Pedig nyitott vagyok minden téren! Iskolába sok haverom van úgy mindenkivel elbeszélgetek , de tényleg, vannak olyanok akikkel eljárunk ide oda ,HA ŐK szerveznek , de ha én szervezek sose jön össze !! Ahol lakom itt is vannak barátaim velük is jól elvagyok ,de tényleg pl: bográcsoláskor persze hajnalig ivás stb...

Mondják is hogy nagyon jó volt meg kérdik hogy legközelebb hova menjünk , de aztán semmi nem lesz belőle én ezt nem értem ...

Van egy másik régebbi barátom ő mindig hív szórakozóhelyre , de csak úgy mondja ha beszélünk személyesen vagy akár facen, de után sose mond konkrét időt, csak egyszer már elkéne menni stb..

Nem értem valaki van hasonló helyzetbe ??



2017. máj. 26. 21:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Aki privátüzenetben válaszolt annak itt válaszolnék, Szekszárdon lakom.
2017. máj. 26. 22:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindig kitalálnak valamit, de igazából szüleik nem engedik el őket annyira könnyen.

Adj egy-másfél évet nekik aztán sűrűbben eljártok majd.

2017. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!