Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire gáz ha húgom barátnői...

Mennyire gáz ha húgom barátnőivel megyek el egyedüli srácként a csapatban valahová?

Figyelt kérdés
Pl. moziba, kajálni vagy bármi, ha elhívtak. Mennyire gáz egyedüli srácként 4-5 pár évvel fiatalabb csajjal menni valahová? Csak én érzem kicsit furcsának?

2017. máj. 30. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz, és te is élvezni fogod, hogy te vagy az egyetlen kakas a tyúkudvarban. :)
2017. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Más fiúk meg ölnének egy ilyen lehetőségért. Persze ha 10-12 évesek, akkor értem, hogy fura, de hát nem teljesen mindegy, mit gondolnak mások? Ha van kedved, menj, ha nincs, akkor meg ne.
2017. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Szerintem nem gáz.

Kicsit olyan, mintha mindannyiuk bátyja lennél.


Persze biztos vannak olyanok, akik úgy fogják fel, hogy "jajj, b*zi, azért lóg egy szem fiúként 5 lánnyal", de nem kell törődni az ilyenekkel.

2017. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Normálisék inkább úgy látják, hogy vagány bátyó, aki vigyáz hugiékra :).
2017. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :D Én így is így gondolom, igazából most az egyszer hívtak el valahová, én szívesen elmennék, csak gondoltam kikérném a véleményeteket :D

Egyébként én 18 ők 15-16 évesek :)

2017. máj. 31. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!