Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak? Nekem kéne...

Mit csinaljak? Nekem kéne bocsánatot kérnem?

Figyelt kérdés

Kb fél éve nagyon jóba vagyok egy fiuval de mostanàban màr ott tartottunk hogy szinte jàrtunk de egyik nap a suliba vàrt ràm és az egyik csaj ràmàszott ő pedig viszonozta, és otthagytam nem vagyunk/voltunk együtt de ha ràm vàr ne visszonozza a csaj nyomulàsàt...

Szerintetek igazam van?

Vagy én vagyok a hibàs?

És ez miatt nagyon összevesztünk..:(

Mit csinaljak?

15/L



2017. máj. 31. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked van igazad!

Miért kéne bocsánatot kérned? Mert kikezdett más csajjal is? Oké, nem vagytok együtt, de ha én tisztelek egy lányt és akarok tőle valamit, akkor nem csinálok ilyeneket.

2017. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem normális. Ha te kéreted magadat, de közben semmit sem akarsz tőle, akkor ne lepődj meg, hogy inkább választ olyat, aki akar tőle valamit.

Ő meg megmutatta, hogy milyen ember valójában. Amíg nincs ott az egyik, addig jó a másik is. Ennyire könnyen el lehet csavarni a fejét.

De mondjuk még mindketten gyerekek vagytok. Felnőtt viselkedés nem várható el egyikőtöktől sem.

2017. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van, egy egészséges méltóságérzet nem árt a lányoknak, ha van.


A másik oldalról viszont ott van az is, hogy lehet, hogy a fiú beleunt abba, hogy te csak húztad-halasztottad a dolgot, ezért az első lánnyal elment, aki engedett neki... Ezen is gondolkozz el.

2017. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!