Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan várják el tőlem a...

Jogosan várják el tőlem a barátaim, hogy mindig én álljam egyedül a benzinpénzt?

Figyelt kérdés
Nyáron közösen megyünk nyaralni a Balatonra, ilyenkor vagy a haver, vagy az én kocsimmal megyünk le. A másik haverom jelentősen többet keres mindenkinél a csapatban, ezért olyan is előfordult már, hogy az egész kiruccanást ő állta, nem fogadott el tőlünk pénzt. Én viszont nem vagyok ennyire szerencsés helyzetben, így feldobtam, hogy most mivel az én kocsimmal megyünk jó lenne, ha elosztanánk egymás közt a benzinpénzt. Erre most nagy csend a válasz. Szerintetek normális dolog ez?
2017. jún. 1. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"így feldobtam, hogy most mivel az én kocsimmal megyünk jó lenne, ha elosztanánk egymás közt a benzinpénzt. Erre most nagy csend a válasz. Szerintetek normális dolog ez?"


Persze, hogy nem normális. Vannak cigány ismerőseim, még náluk is alap dolog, hogy állják a benzinpénzt.

2017. jún. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb útra mentek és nem is állsz olyan jól anyagilag,szerintem normális hogy osztjátok a költségeket.Még igy is baráti az ár,mert csak a benzinre megy el a pénz.Meg nem is szép csak az egyik felet leterhelni a költségekkel.Más az ha 20-30km-es körzetbe mentek autóval az nem olyan távolság,de a sűrű fuvarozást még ilyenkor is illik időnként valamivel viszonozni,hogy ne legyen belőle gond pl.fizetni az italát,adni neki egy tábla csokit vagy valami ajándékot.Nekem egy barátnőm mostanában rövid távolságokra is elakarná kérni a pénzt,mondván nem áll jól anyagilag,pedig jó állása van mindig különböző helyekre autózik,hetente kétszer jár frizerhez,fitness clubba,stb.Hozzámérten tényleg csóró vagyok.Na ilyen esetben az illetőnek nem szivesen fizetek inkább az autóbuszt fizetem.
2017. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem autót. Ez tipikus jelenség. Hirtelen mindenki a barátod lesz, egészen addig amíg meg nem említed hogy "Akkor srácok, a kövinél aki jön attól majd ennyit fogok benzinre kérni." akkor jön a kínos hallgatás....
2018. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!