Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek néha nagymama vagy...

Akinek néha nagymama vagy barátnö vigyáz kisbabájára, jól viseli a babátok?

Figyelt kérdés
Ma el kellett mennem hivatalos ügyet intézni ezért pár órát odaadtam a barátnömnek a babámat, akit jól ismer kiskora óta szokott rá pár órát vigyázni.Most azt vettem észre miután hazahoztam,hogy kisbabám nem mosolyog rám ahogy szokott söt rám se nézett mikor meglátott.Szerintetek egy 6 hónapos kisbaba tud már ilyet hogy szomorú mert nem velem volt ma és ezért néz olyan bánatosan??ne nézzetek hülyének ezért a kérdésért,de nagyon bánt mert mindig vidám szokott lenni és nagyon szeretem......
2014. szept. 6. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi fiúnk kimondottan élvezi, ha más vigyáz rá. Meg se áll olyankor, játszik, "bemutatja" minden új tudományát, szépen eszik, rendesen alszik. Vigyáztak már rá nagyszülők, nagynénik, barátnők, nem "panaszkodott" soha. Sőt nálunk már az a gond, hogy amikor elmennek a "bébiszitterek", akkor sír utánuk.
2014. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azért nem nézett rád, mert szomorú volt.
2014. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor miért?
2014. szept. 6. 21:41
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves 1 válaszoló!a te babád hány hónapos?
2014. szept. 6. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 5,5 hónapos most, pár hetes kora óta egy-egy fél napra(2-3 etetésre) többször volt csak az apjáva, egyik-másik nagymamával, barátnőmmel is és semmi gond nem volt vele. Én annyit vettem észre, hogy míg alapvetően utálja, ha az etetésen kívül kézben tartom, ha újra ketten maradunk, se velem nem jó se nélkülem aznap, de hétvégi nagyszülőzés után még másnap sem. Aztán visszatér arra, hogy hagyjam békén magának, ne fogjam és akkor béke van.
2014. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!