Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Barátnőm megszólt ma! Jogos volt?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hónapos babám,neki egy 2 évese.Beszéltünk ma telefonon és mondtam neki,hogy jövünk megyünk.És óvatosan,de megkérdezte,hogy jó e az a gyereknek ha cibálom 40 fokba.Mondtam neki,hogy én nem bírok itthon ülni,azért mert meleg van.Ők ilyenkor csak akkor mozdulnak ki ha muszáj...én meg is vesznék ha otthon kéne kuksolnom.Mondjuk Ők télen nagyon hidegben sem mennek,én akkor is viszem a babám.Többször voltunk már nyaralni is férjemmel,és a babám anyumnál volt addig.Ő meg még soha nem hagyta ott mamánál éjszakára a gyerkőcöt.Mi jövünk megyünk,csavargunk ,vásárolgatunk.Igaza volt,hogy ezt megkérdezte?

2012. jún. 20. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen melegben én sem viszem ki a kicsit. Most nekem sincs kedvem mászkálni. Anyukámra viszont én is szoktam hagyni, és a férjemmel kettesben is megyünk. A meleg miatt szerintem jogos. Bocs.
2012. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
78%

lehet benne vmi...én sem tudok kint megmaradni nemhogy egy 7 hónapos...mindenesetre ha annyira mehetnéked van akkor ne 10 és d.u 5 között menj mert akkor tényleg elviselhetetlen sztem.rádió és tv is mondja hogy narancssárga riasztás stb...aki teheti maradjon a hűvösben.

És egy 7 hós babát akármennyire is megbízok anyukámban nem altatnám ott éjszakára..

2012. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
25%
Én abban hiszek, hogy az jó a babának ami jó az anyának is. Ha te így érzed jól magad, akkor mennjetek. Az, hogy Ő hogy neveli a gyermekét az Ő dolga, szerintem nem kellene ebbe senkinek beleszólni. Azt meg nem feltételezem, hogy a tűző napon gyalogolsz a kicsiddel. Szóval, ha a baba is és te is élvezed a jövés menést, akkor rajta. Jó babázást.
2012. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem jó ha jössz-mész vele ilyen melegben. Én kettővel ülök itthon már a 4. napja, reggel megyünk csak ki a kerbte egy órára, amíg árnyékos, de utána jövünk be. Most annyira meleg van, hogy próbáld háttérbe szorítani a saját igényeidet, és előtérbe helyezni a piciét. Az anyaság erről is szól.
2012. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
28%
Mi a délutáni alvást a kertben végezzük.Pancsolunk egyet a medencénkben,beviszem a házba,fürdünk egyet,kiviszem a babakocsit az árnyékba,belefektetem a kislányomat egy szál pelenkába,és a hátára rakok egy vékony textilpelust.Ha esetleg mégis a napra tévednék,akkor óránként kenem 50+ naptejjel,kalap a fejére és felőlem nyargalászhat az udvaron :) Amíg a kicsi aluszkázik az árnyékba addig a nagy pancsol a medencébe. A nagy 5 éves,a kicsi 19 hónapos:)
2012. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

Másfél hónapja egy hétre maradt itthon alányom ,mert külföldre utaztunk pihenni egy kicsit és mivel régóta ismerem barátnőm,így láttam rajta ,hogy az sem tetszik neki,bár akkor nem szólt...

De én úgy érzem,hogy amiért gyerekem született nem áll meg az életem...vagy igen???

2012. jún. 20. 21:04
 7/63 anonim ***** válasza:
79%
Igaza volt. Harmadfokú hőségriadó van extrém uv sugárzással, tilos kivinni a gyerekeket ilyen hőségben. (Ahhoz, hogy anyukádra hagyod-e, nincs köze.)
2012. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
90%
Nem áll meg. Írta ezt valaki? Ne túlozz. :-)
2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
jajjjjjjj,nem...nem írta senki,de Ő(barátnőm) úgy csinál,és szinte mindenről lemond a gyerekéért
2012. jún. 20. 21:08
 10/63 anonim ***** válasza:
81%
Persze hogy nem áll meg,bár én ilyen pici babát nem hagynék itthon.vagy ennyire sietsz hogy jövőre amikor nagyobb lesz nem ér rá a nyaralás?sztem ilyen korban még nagy szükség van az anyára.1 hét nekem irtó sok.max 1-2 napra hagynám itthon.de ahogy magamat ismerem belebolondulnék az aggódásba és a lelkifurdalásba...a másik hogy nem szoptatsz?
2012. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!