Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hisztek e abban, hogy lehet...

Hisztek e abban, hogy lehet férfi és férfi között barátság, vagy az egyik mindig többet akar?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Férfi és férfi között? Hátööö... mivel a legtöbb férfi nem meleg, az esetek nagy részében tuti hogy nem akar egyikük sem többet!
2017. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen hiszek ebben nagyon, elegge 😊 😂 van baratsag ferfi es ferfi kozott. Nagyon is 🙈😻 puszi minden pasinak 😂


L

2017. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szeeintem nem minden pasinak akarsz te puszit adni😃✋

2017. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerinten meleg férfiak között is létezik, nem hogy hetero pasik között. Lehet lesz időszak, amikor az egyik többet érez, de ezen az idő tud segíteni es a barátságuk nagy részében tényleg semelyikük sem a másik személyről fantáziál...
2017. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Te beteg vagy.
2017. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 férfi barátom volt eddig. Az egyikőjükket összejöttem, azóta is járunk, a másik pedig meleg.
2017. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nyugodtan méregetheted gyanúsan ezentúl a haverod, ha nem te vagy az, aki többet érzel. :D Ugyanis a cirka 40 évem alatt nem emlékszem rá, hogy akit barátomnak hittem, ne lett volna valami huncut hátsó szándéka, még ha csak gondolatban is. Szóval én nem hiszek benne, hogy létezik. Sokkal inkább nő és férfi között. Igaz, ott is mindig többet akar az egyik. :) Úgyhogy barátság sem létezik. :D
2017. jún. 2. 10:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha egy időszakban az egyik fél vonzódik kicsit a másikhoz, ha a szexuális vágyát kordában tudja tartani és a barátság számra sokkal fontosabb annál, hogy a titkos testi vágyai tönkretegyék azt..?!
2017. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre, hogy trollkodik?
2017. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném h heteroszexuális férfi vonzódna egy másikhoz ez hülyeség. És férfi és nő között inkább történik ilyen de mindegy
2017. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!