Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is ezt gondolnátok ebben a...

Ti is ezt gondolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ott aludtam barátnőméknél, előtte este bementünk a városba, majd a barátja haza vitt minket hozzájuk. Másnap mentem haza és utána és 5 nap múlva vettem észre, hogy nincs meg a kabátom. Emlékeztem, hogy haza mentünk bnőmékhez és ott vettem le, ezért ráírtam neten.

én: Otthagytam nalatok a kabatomat

ő: Hol? Mert most hogy mondod nekem nem remlik

én: vagy az akasztóra raktam vagy valahova letettem

mert emlékszem h amikor vitt haza barátod akkor rajtunk volt még mert hideg volt,de már utána nem rémlik h haza hoztam volna. nem láttátok valahol?

ő:Hát az akaszton nincs

Beakasztva a szekrénybe nem lett

Ágy alatt nincs

én:oké akkor légyszi nézz körül jobban

mert PONTOSAN emlékszem, hogy mikor beültem az autóban rajtam volt, utána nálatok levettem és haza már tuti, hogy nem hoztam erre is pontosan emlékszem, mert csak a hátizsák volt nálam és a kistáska és mikor kipakoltam nem volt benne

ezután aznap már nem írt, majd másnap: ő:Oksi megnézem

Megvan

én:Hol volt?

ő:Ott az akasztos resznel

Ez az akasztós rész gyakorlatilag a fogas, ahol tegnap még nem volt...

Én ebből azt a következtetést vontam le, hogyha nem mondom tutira, hogy emlékszem h ott van akkor ő megtartja szépen a kabátot. erre a válasza az volt, hogy amikor azt mondta nincs ott a kabát, akkor igazából nem nézte meg, mert fáradt volt csak a pasiját kérdezte meg. De kérdem én, akkor miért kell azt mondani, hogy nincs ott, csak szerintem olyan, mintha nem is akarta volna visszaadni?



2017. jún. 4. 21:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak fáradt volt és nem volt kedve megnézni.
2017. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám... Hová tudná felvenni, hogy biztos ne vedd észre rajta? Vagy valamelyik ismerősötök ne szúrja ki, hogy a tiéd?
2017. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös barátaink, és ritkán találkozunk
2017. jún. 4. 21:13
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
túlkapod :D
2017. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
simán fel tudná venni, mert havonta egyszer ha összefutunk, akkor is csak azért szerintem hogy ne legyen egyedül ha a pasija elmegy a haverokkal
2017. jún. 4. 21:14
 6/43 A kérdező kommentje:
igen, de ha nem volt kedve megnézni akkor leírhatta volna azt is, hogy bocsi ma nagyon fáradt vagyok, majd holnap megnézem. ehelyett azt írta, hogy nincs ott
2017. jún. 4. 21:15
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is maradt már vki cucca. Megmondtam, hogy fáradt vagyok kérdezzen rá később, és el lett intézve :D
2017. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az anyukája/vki elpakolta, és később lett visszatéve
2017. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nos nem, én a barátnőmről nem feltételeznék soha ilyet, ezért a barátnőm. :D

Annyit szólhatok csak hozzá, hogy én az ő helyében megnéztem volna, vagy tényleg a barátomat küldöm ki. Aki lehet adott helyzetben pont analfabéta és azt mondja szerinte nincs ott, közbe meg de, csak nem tudott 5 kabát közül különbséget tenni, mind ismerős volt neki, fene se tudja. :D

2017. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

1 egyedül élnek

2 de pont ez az, hogy nem azt írta h bocs fáradt vagyok majd holnap lecsekkolom, hanem azt írta, hogy nincs ott. nem értem miért kell hazudni?

2017. jún. 4. 21:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!