Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlgondoltam a barátságunkat?...

Túlgondoltam a barátságunkat? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyik kolleganőmmel egy ideje jóban vagyunk, eljárkáltun bulizni, meg kiállításra, kávézni.. Megvízok benne, messengeren minden nap beszélünk, de az utóbbi időben ha hívom programra nem jön. Mással viszont folyamatosan megy, de oda sem hív. Lehet, hogy "kullancsnak" tart? Vagy un? Nők vagyunk, 30-as korosztály, egyedülállóak. Nincs sok barátom lehet emiatt is zavar. Neki meg jó sok van. Valószinüleg velem van a gond, de nem esik jól hogy koptatva vagyok. Legalábbis úgy érzem. Viszont lehet sok vagyok, akkor ezen hogy változtassak? Hogyan szerezzek ismerősöket, ha màr mindenki kapcsolatban él? Járkálok el egyedül, de bulizni pl nem lehet, de nem is az a célom..
2017. jún. 5. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sok ,,barátja" van, az azt jelenti, hogy felszínes. Ő nem tekint rád (és senkire sem) barátként, ez egyoldalú.
2017. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát legalább 10 barátnő, meg most megint mással ment bulizni. Bírom, de nem tudom hova tenni.Mintha nem lennék fontos Neki. Nem hív sehova, és nem is jön bulizni sem, mással pedig igen. De a buli másodlagos, mert pl ha én nem írok rá akkor Ő magától még nem írt. :( Szerintem inkább haver, mint barát. De lehet én vagyok ragadós, vagy naiv.
2017. jún. 5. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az ilyet még havernek sem nevezném. Érdekember.
2017. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!