Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ismeretség ez?

Milyen ismeretség ez?

Figyelt kérdés

Barát vagyok egy fiúval steam-en. 22 éves vagyok, ő 11. Körülbelül 4 éve ismerem, minden nap beszélgetünk. Persze angolul, mert ő angol. Én pedig jól beszélem, vettem a fáradságot és önerőből is tanultam. Egyébként itt az érettségi az én nyakamon is, sok más tantárgyat is tanulok.


Ennek az angol srácnak van egy másik barátja is, aki szintén 11 éves, és az angol barátom meghívott engem játszani, ahol ez az ominózus magyar gyerek is részt vett.


Mondtam magamban, de jó hárman vagyunk, csapatmunka. Én nem rég bejelöltem ezt a srácot, tudom hány éves, de megkérdeztem tőle - tehát magyarul egy beszélgetést szerettem volna elkezdeni. A srác a válaszaival jah-val, igen-nel, aha-val tisztelt meg, amikor többsoros kérdéseket tettem fel és én is felajánlottam az angol tudásomat. Tehát például angolt tanulunk, ő ötödikes, én most érettségizem 22 évesen, nem sok korkülönbség van végül is, iskolások vagyunk. Ilyenkor az angol barátomra gondoltam, hogy hogy a fenébe tudott megismerkedni egy ilyen no. OK. Yes - kétszavas emberrel. Még egy barátság sem alakulhat ki. Most mondjátok, és kedvenc tantárgytól kezdve mindent kérdeztem, természetesen ameddig az illem megkívánja. Volt szerencsétek valaha hasonló robot-emberhez?



2017. jún. 5. 19:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%
"A mai napig valvézünk" - Tudod te egyáltalán, hogy a valve az játékfejlesztő vállalat? Mi a franc az, hogy valvéztek? Valve játékokkal ha játszotok, az nem "valvézés". Nem csoda, hogy 22 évesként még mindig iskolapadban ülsz. Mentálisan eléred a 11 éves szintet, ezért barátkozol velük.
2017. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!