Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez fair tőle?

Szerintetek ez fair tőle?

Figyelt kérdés
A párommal van egy másik pár aki a barátaink. Mindannyian szeretünk horgászni, járunk együtt is de külön is. A fiúk közös pénzből vettek egy merítő hálót, ami általában náluk van, ezzel nincs baj 20kmre lakunk egymástól érte megyünk ha kell. Hétvégére szükség lett volna rá, pénteken szóltam hogy szombaton reggel fél 8kor érte megyünk. Azt mondta az neki hajnal, mentünk is volna érte de sajnos nem volt képes felvenni a mobiltelefonját így sajnos anélkül indultunk el. Szerintetek lehet még barátnőnek nevezni ezt az embert? Arról nem is beszélve hogy nem dolgozik, otthon van a 2 éves gyerekével.... mióta hajnal a fél 8???
2017. jún. 12. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is hajnal a fél 8 ha előtte hajnali 4 órakor fekszem le. Ha otthon vagyok szabin vagy hétvégén akkor sokszor előfordul, hogy hajnalig ébren vagyok. Akkor nincs az a pénz, hogy fél 8-kor felébredjek.

Nem értelek téged sem. Ha annyira kellett volna a háló miért nem mentetek érte előző nap?

2017. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Én koránkelő típus vagyok, de azért 7:30 még tényleg korai. Ha valaki akkor tervezne jönni, amikor még alszok, akkor nekem se tetszene. Az ilyet miért nem lehetett volna napokkal ezelőtt elintézni? Miért az utolsó nap utolsó percében kell még másokat ezzel zaklatni?
2017. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hoztátok el pénteken? A reggel fél8 nekem is elég korai, s főleg az lenne ha mondjuk a 2 éves gyerekem nem tudja még átaludni az éjszakát...
2017. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azert mentetek vna erte szombaton, h ne kelljen 2x Autozni, biztos felejuk menve utba esik a horgaszto. Ha nem akart volna felkelni, miert nem keszitette ki a halot elozo este mondjuk a kapuhoz/garazsba, v vmi? Nem ertem. Fel8 az mar nem olyan nagyon korai, mintha mondjuk reggel 6ra mentel volna. Amugy , kozos lonak turos a hata, mint tudjuk!.... legkozelebb okosabb legyel, vegyetek sajat halot.
2017. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintetek lehet még barátnőnek nevezni ezt az embert?"

Iszonyatosan tulreagalod nem történt semmi csak annyi hogy nem ébredt fel van ilyen. Mondjuk abban nem vagyok biztos hogy téged lehet-e barátnőnek nevezni ha ennyitől így kiborulsz.

2017. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!