Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ember hol tud barátokat...

Az ember hol tud barátokat szerezni ha már csak dolgozik?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és a legtöbb barátom a gimiből maradt meg. Ez egy nagy társaság azonban mostanában kellett rájönnöm, hogy ők nem igazi barátok, csak haverok. A nehéz pillanatokban (mint most) nem állnak mellettem, és velem senki se szeret úgy időt tölteni, ha más nincs ott velünk. Tehát én egy magamban unalmas vagyok nekik. Szeretnék igaz barátokat szerezni, azonban nehezen ismerkedem már. Van barátnőm, szoktam edzeni és dolgozom ezért időm sincs sok. A melóban legtöbb embernek megvan a maga köre, zárt közösségek a múltjukból. Nem olyan egyszerű ez mint régen sajnos.
2017. jún. 14. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A sulis barátságok elkoptak mellőlem is, sokáig itthon ültem aztán kellett egy hobbi, leraktam a B-s jogsit vettem egy jó autót, és következő évben már találkozókra jártam, ahol ha akad márkatárs elég hosszasan ellehet beszélgetni.

Egyik barátságom így alakult ki, éjszakai találkozó volt, mondta hogy kíváncsi mennyi erő van a gépben, van-e kedvem versenyezni egyet a közeli felüljárónál csak egyenesbe kellett nyomni.

A végén pedig megköszönte és ideadta a számát, hogy összefuthatunk még ha gondolom, ebből alakult ki, ma már együtt építgetjük a kocsijainkat.


Nekem ez a szórakozásom, az autómra költök és ebben legalább normális barátság köttetik, nem haszonleső anyagias szemléletű emberek vesznek körül.

2017. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vmi hobbit kell találni és ott :)


Nekem kutyás szakmám van. Sok kutyás ismerősöm van. Majd tervezek egy kutyát venni tenyésztőtől és kiállításra járni. Kolléganőim mondták is,hogy ott aztán sok barátra lehet szert tenni. Persze vannak kamu barátok is kutyás világban,de az mindenhol máshol is. Jól kell szűrni ;)


Én azt javaslom,hogy találj vmi hobbit és próbálkozz ott.

2017. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is valahogy így vagyok most. Egy jó barátnőm volt mostanáig, mert a sulis barátságok már eltávolodtak. Viszont ő nem volt képes felfogni, hogy májusban nem értem rá semmire, mert a szakdogámat írtam. Előtte szeptembertől februárig nem hallottam felőle kb semmit, kerestem többször is de semmi. Aztán egyszer csak előkerült, találkoztunk párszor, és most meg hiába mondtam neki hogy nem érek rá, nem értette meg. Már olyan is volt hogy írt este, amire nem válaszoltam egyből, ezért másnap reggel kaptam egy olyn üzenetet tőle, hogy ha nem tartom őt többé a barátomnak, akkor mondjam meg, me hagyjam "kétségek között".....


A te barátaid pedig ha nem tartanak elég érdekesnek, akkor hagyd a fenébe, biztos sokkal érdekesebb avgy náluk...


Ha gondolod írj :)


23/L

2017. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó.


Keress téged a barátnőd,de sosem érsz rá aztán csodálkozol,hogy nem keres ? :D


Ne mond nekem,hogy null 24be csak azt írtad.


Intenzív tanfolyamon voltam ami azt jelenti hétfőtől péntekig 9-17:00/18:00 ig voltam 15 perc sétára volt. Szombat vasárnap meg elméleti oktatatás 9-15:00 onnan 16:00ra értem haza általában. Nagyon sokat kellett tanulnom.Meg ugye a tétel kidolgozás stb. Intenzív 4 hónap volt. Még is 2-3 naponta össze futottam legjobb barátnőmmel.


Tanulások között jó kikapcsolódni kedves utolsó.

Félre ne érts,mert nem tudom neked milyen az idő beosztásod,de azért ha az embernek vannak barátai akkor meg kell próbálni rájuk időt szakítani. Különben elkopnak ahogy az a barátnőd is.

2017. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Semmi mást nem akar csinálni soha csak berúgni, arra meg végképp nem volt időm mert az nem csak 2-3 órát venne el minden mástól. Ezért mondtam neki hogy nem érek rá.

Az meg túlzás hogy miattam volt mert előtte meg ő tűnt el 5 hónapra, ezért gondoltam ezt meg lehet érteni. Azért is mondtam neki jogy egy hónapig hagyjon, mert ő abban az időben amíg nek reagált nem csinált semmit. 10 osztályt végzett és azóta mindig csak azt irogatja nekem délután 2-3-kor hogy ő még mindig csak fetreng. Szóval amúgy is kezdett egy kicsit sok lenni, viszont ha elmagyaràzon hogy most ezt a hónapot szeretném erre fordítani, akkor azt szerintem meg lehet érteni...

2017. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!