Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megölelhetem vagy hagyjam a...

Megölelhetem vagy hagyjam a barátnőire?

Figyelt kérdés
(Most ballagtam ált. bol) a suli udvaron ott álltam két lánnyal, az egyiknek nagy szerelmi bánata volt a csávója miatt. Ott az udvaron elkezdett sírni halkan. És felmerült bennem hogy nem segítene-e rajta egy picit ha átölelném? Nem vagyok annyira ölelgetős tipus mert félek hogy szarul jövök ki belőle. Lányt csak akkor ölelek meg ha ő kezdeményezi mert félek hogy nem szeretné vagy tolakodásnak veszi mert még sose öleltem meg. Az osztályban lévő lánxokkal csak az utóbbi egy hónapban lettem jóban eddig idegesítő voltam és nem szerettek most hirtelen volt egy redszerváltás. Segítsetek! 15f

2017. jún. 18. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem mindegy? 😂😂😂
2017. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mert tegnap egy buliban megint megtörtént de ott meg mertem tenni de csak mert részeg volt a csaj és az ölembe borult. Másik csajrol van szó. És elkezdtem simogatni. De ha józan társaságban vagyok megtegyem vagy van okom félni?
2017. jún. 18. 21:35
 3/4 anonim válasza:
Szerintem semmi nincs abba ha megoleled.. én is megölelem a fiú barátaim ,sőtt ők is sokszor kezdeményeznek. Nincs okod parazni.. 14/L
2017. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen buliba engednek be 15 évesen amugy? Bocs az offért csak kíváncsi vagyok ,nálunk 16 a minimum korhatár.
2017. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!