Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kellene a párom barátaival...

Kellene a párom barátaival foglalkozni?

Figyelt kérdés
A páromnak vannak barátai,nekem nem laknak a közelben az enyéim.Az ő barátai hetente-kéthetente jönnek.Sajnos a barátom gyakran nem akkorra alakítja a találkozókat amikor én is toppon vagyok,több olyan hobbim van amihez nyugalom és csend kell,illetve vizsgaidőszakom volt,nem arra akarok kilyukadni,hogy zavar ha vannak itt vendégek,de az esetek 95%-ában hirtelen ötlet sokszor aznap úszik a lakás,nem készültem semmi kajával,(nem nagy dolog,csak pl.kitenni eléjük egy kis nasit,gyümölcsöt),úgy érzem önmagában már ezért elítélnek,hogy rendetlenség van.Sokszor bosszant,hogy aznapra már beterveztem a tanulnivalót olvasni valót sok lehetőség van szóval előre elterveztem magamban az estémet vagy csak nem vagyok beszédes kedvemben.A másik meg hogy rögeszmésen csak egy témáról tudnak beszélni,nehéz szóhoz jutni,volt hogy félóráig levegővétel nélkül ugyan az ment,valamint nem kérdeznek csak mondják.Úgy érzem ha mondok valamit meg sem hallják csak folytatják ott ahol abbahagyták,a párom is máshogy viselkedik a közelükben.Most is pl.mondtam valamit folytatták ott ahol abbahagyták(a barátom meg ez a srác)én meg felcsattantam,hogy "hahó itt vagyok ,beszéltem nem zavar?"ez inkább a páromnak szólt és annyi jött rá hogy "hallottam". Én meg mondtam a páromnak,hogy jobb lesz ha mennek ha ilyen kedves velem.És a srác beszólt hogy "semmiképp nem is maradna"-pedig amúgy nem neki szólt,az én beszólásom,de neki azért vissza kell rá szólni.Úgy érzem én mindig háttérbe szorulok,ha valamiről beszélek afelett mindenki elsiklik mintha amit én mondok az soha nem lehetne érdekes csak amit ők mondanak.A kérdés az,hogy nekem muszáj velük jóban lennem?Vagy foglalkozni azzal ha jönnek?

2017. jún. 19. 21:09
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mivel a barátod haverjai, miért nem a barátod gondoskodik arról, hogy az ő vendégei kényelmesen érezzék magukat, legyen mit enni-inni, és rend legyen?

Nem provokáció, csak kérdezem.

Na jó, kicsit lehet, hogy provokáció. Ez mi??

Odaállnak hívatlanul, vagy bejelentés nélkül, neked nem szólnak időben, és még te érezd magad sz-rul, mert nincs patent rend? Nehogymár.


Ha meg így viselkednek veled, tényleg nem értem, mit töröd magad. Legközelebb ne foglalkozz azzal, ha jönnek, menj el otthonról, vagy menj be a szobába olvasni, ők meg eszek amit akarnak. Majd a kedves párod gondoskodik róluk.

2017. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húzódj félre de ne nézz ferde szemmel rájuk.

Legyél kedves ha betoppannak, köszönés stb aztán hagyd a férfiakat magukra.

Ha a füledbe jut kritika (rend) mond meg a párodnak, hogy tegye helyre a dolgot (ha szóltok kicsit előbb készülök)

2017. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a férfiakat magukra, nézz félre...lol 52% annyira tipikus vagy egyik kérdésnél bzizol egy óvatosat, itt meg csak kibújik belőled a kis hímsoviniszta.
2017. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Parancsolsz?
2017. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy engem idéztél vagy kitaláltál valamit?


Na jó el tudo

2017. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig csak férfiak jönnek az egyik hozza a barátnőjét.
2017. jún. 20. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!