Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet barátság gazdag és...

Lehet barátság gazdag és szegény emberek között?

Figyelt kérdés
Melyik fél mondja fel a kapcsolatot általában?
2017. jún. 20. 07:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberekről szól a kérdésem, tehát munkahelyen, rokonságban, gyerekek szülei stb helyről való ismertségek.
2017. jún. 20. 07:54
 2/5 piriiiii ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2017. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg felnőtt emberek (agyilag is), akkor nem az anyagiak tartják össze a barátságukat.
2017. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most a gazdag eléggé relatív... én egy targoncás vagyok, családfő, legjobb barátom, gyerekkorunk óta legjobb haverok vagyunk(már 35 éve), napi szinten elválaszthatatlanul...

Nos ő meg épületgépész mérnök és 1 nap alatt keres annyit mint én 1hónapban, sokszor csak egy egy aláírással...

Mikor fősulira járt, nem lehetett beleszólása én fizettem az albérletét, ma meg nekem nem lehet kifogásom, ő fizeti a nyaralásainkat, családostól.

2017. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Habár nekem ilyenre nincs össze hasonlítási alapom, de a legjobb barátom aki mellesleg lány (èn fiú) ugyanolyan anyagi helyzetben van mint èn. Viszont sokszor adódott, hogy Vele akartam lenni, de Neki ügyeket kellett intèzni, akkor vittem mindenhova kocsival, volt mikor vittem túrázni, azt is èn álltam, volt olyan mikor megtetszett Neki a boltban vmi, de már nem volt rá pènze akkor megvettem Neki, de fordított esetek is vtak mikor Ő hívott meg kajálni. Sajnos nagyon sokáig hittem, hogy a pènz határozza meg az embert, de sztem a szemèlyes kapcsolatok sokkal èrtèkèsebbek, a pènz csak egy eszköz
2017. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!