Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg a barátnőm?

Jogosan sértődött meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
Első gyermeküket várják, a párja dolgozott Németországba, de végül haza jött. A kint létükből semmi sok nem látszik, felhúztak egy 50nm házat, bebútorozták, vettek 3 autót. A párja ki a vitte az én férjemet is aki még mindig kint van. Mindegy, másfél éve van kint, megleptük magunkat és a gyerekünket egy Görögországi nyaralással. És mikor szóvá tettem hogy nem sokat haladtak pedig g évet volt kint, -vérig sértődött és közölte mi ennyit sem haladtunk,és csak a mának élünk. És én nem tudok mennyibe kerültek akár csak a bútorok. Most oly annyira összevesztünk hogy nem beszéltünk jó pár napja.
2017. jún. 21. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kurta nehéz az életetek...szerintem öljétek is meg egymást...és még ti levegőt is kaptok...pazarlás:DDD
2017. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Olyanok vagytok mint a gyerekek. Hisztiztek azon kinek van több. Ő neki sem kellett volna megsértődnie ennyin, te pedig ha tudod hogy ő ilyen érzékeny, akkor nem kellett volna ilyesmit mondanod amivel tudod hogy megbántod.
2017. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Te egy hiba vagy a mintán...
2017. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%

A 12-esnek van igaza.

Vagyis az én véleményem szerint.

2017. júl. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!