Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja van velem a legjobb...

Mi baja van velem a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb fiú barátom,de úgy egy-két hete másképp viselkedett velem.Ma pedig amikor szembe jött az utcán,rámnézett,és egyszerűen elment mellettem!Én lesokkolva állok ott,aztán amikor hazaértem,ráírtam,hogy ez most mi volt annyit írt rá vissza,hogy ,,nem volt kedvem hozzád"!4 éves korunk óta legjobb barátok voltunk,sosem titkolóztunk egymás előtt!De mostanság került,flegmázott velem!Amikor meg rákérdeztem,hogy mi a baja(mármint még a mai ,,incidens" előtt pár nappal),elpirult,és annyit mondott,hogy ,,nem akarok róla VELED beszélni".Ez kicsit rosszul esett,ezért inkább más témát hoztam fel,de ugyanolyan bunk..ó volt.Aztán itt a mai!Amióta hazajöttem,bőgök,és agyalok felváltva.Egy kérdés fogalmazódott meg bennem:MOST AKKOR MI VAN? 12/L

2017. jún. 22. 23:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet arrol van szo hogy beled szeretett a srac de nem akarja elrontani a baratsagotokat, es/vagy nem tudja mit kezdjen a helyzettel :) probalj meg vele oszinten beszelni, hogy hianyolod es nagyon megbantott (lehetoleg szemelyesen)
2017. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már nem csak barátként tekint rád.
2017. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az van hogy már inkább megdugna barátkozás helyett
2017. jún. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megdugna meg fülig szerelmes beléd. Ciki, ezt a barátságot jegelheted is innentöl kezdve.
2017. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, beléd zúgott.
2017. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Belém zúgott?Megdugna?

😂😂😂 Na,jó!Ez még poénnak is elmenne!Nem hinném,hogy így volna,mint mondtam 8 éve vagyunk legjobb barátok,és mindent elmondunk egymásnak!Nem hinném,hogy ilyet eltitkolna!

2017. jún. 23. 08:43
 7/11 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, szóval fognak még meglepetések érni az életben. A legjobb barátod sem fogja elmondani (általában így van) ha beléd szeretett

Hidd el ezt egy 30 éves nőnek aki most szakított meg egy barátságot.

2017. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Micsoda problémáik vannak a 12 éveseknek. Amikor én 12 éves voltam, bicikliztem illetve a szabadban játszottam.
2017. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Változnak az idők.Én csak segítséget,illetve tanácsot szerettem volna,kérni,hogy most mi van vele.Nem kioktatást,hogy ilyen fiatalon ilyen problémám van.Én sem jókedvemből írtam ki,elhiheted.
2017. jún. 23. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És kaptál is használható válaszokat, de te kinevettél minket ahelyett, hogy megköszönted volna.
2017. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!