Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom nem akar...

A legjobb barátom nem akar többet találkozni velem? Mit tegyek, hogy kibékítsem?

Figyelt kérdés

Mindketten 18 éves fiúk vagyunk. Én elég stresszes perióduson vagyok túl, és emiatt elég sokat panaszkodtam, és elég ideges voltam, így sokszor oktalanul vádoltam dolgokkal, és hibáztattam, amikor ő nem is érdemelte volna meg ezt a bánásmódot.

Sok félreértés és konfliktus volt az utóbbi időben, és azt mondta neki elege van ebből, és nem akar többet találkozni velem. Már ezerszer bocsánatot kértem, ígértem hogy megváltozom. De hajthatatlan. Azt mondta nem akar találkozni velem, mert ha megtenné, tudja hogy biztos meggondolná magát, és folytatni akarná a barátságot.

Kettősség van nagyon benne. Szerintetek mit kéne tennem, hogy kibéküljünk? Elég időt hagytam neki, már mindjárt 1 hónapja nem találkoztunk.

Kérlek szépen segítsetek! Köszönöm szépen mindenkinek! :)



2017. jún. 23. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az idő relatív, és akkor válik elégségessé, amikor eredményt hoz, persze az is eredmény, ha nem történik semmi soha többet. A "soha többet" pedig nem szűkíthető be 1 vagy akárhány hónapba :)

Engedd el, és itt élnék egy klasszikussal: "ha vissza megy hozzád, örökre a tiéd; ha nem, soha nem is volt".

2017. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen az én lelki világom nem a legjobb. Az középiskola elkezdéséig egy barátom se volt. Magányos voltam. Volt néhány haver akikkel kockultam, mentünk túrázni stb, de nem szerettem őket. Szimpatizáltam velük, de érzelmi kapcsolat nem volt közöttünk. Egészen 2014 őszéig amíg meg nem ismertem a legjobb barátomat. Jelenleg ő számomra a legfontosabb. Talán túl fontos. Nem igazán tudom nélküle elképzelni az életem. Elmondhatatlanul szeretem őt, talán túlságosan is. (Meg is kapom a sok éretlen gyökértől, hogy bУzi vagyok.) Egyszer vesztünk össze. De akkor nagyon. Pánikbeteg lettem, nem volt étvágyam, teljesen depressziós lettem. Dühből véletlen bedobtam egy panel ablaküvegét. Aztán kibékültünk, egy hónap után. Nem haragudott rám, csak utána még egy kicsit meg volt sértődve. Mindenesetre most továbbra is a legjobb barátom, mintha meg se történt volna az a szar tavaly. De mielőtt túlságosan is beleélném magam a saját nyálas érzelmeimbe... A lényeg az, hogy valószínűleg nagyon személyesen bele tudom élni magam abba, amibe te jelenleg vagy. És itt a lényeg az, hogy van itt ez a kettősség. Ez akár garancia is lehetne arra hogy kibékültök. Burkoltan ugyan, de leírtad, hogy szeret. Hagyj egy kis időt neki. Tudom, hogy nehéz. Én is ezer szállal kötődnék hozzá, de hagyd, hogy magától jöjjön rá arra amit burkoltan kimondott neked
2017. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az életben nem műxik a Ctrl+Z billentyűkombináció, kérdező. Ha valamit elba52ol, viselned kell a következményeit. Ritkán kapsz második esélyt. A barátság, a bizalom kényes jószág. Nehéz felépíteni, de egy pillanat alatt porig lehet rombolni.

Nyugodj bele, hogy te nem voltál annyira fontos a barátodnak, mint ő neked. Van ilyen.

2017. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kibékültetek?
2017. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán :(
2017. nov. 23. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!