Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire véljem ezt?

Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
Szerintetek az barát, aki nem köszönt fel a születésnapomon? Egyáltalán nem szoktam nagy dobra verni, félreértés ne essék, de én mindig gondolok rá ilyen alkalmakkor. Eddig még egyszer sem felejtettem el valamilyen formában boldog születésnapot kívánni neki, így jogosan én is elvárnám ugyanezt. Nem is voltunk rosszban, és tudtommal semmi olyan halaszthatatlan dolga nem akadt, ami miatt nem lett volna ideje rám... Hogy őszinte legyek, nem is nagyon értem ezt az egészet. Veletek volt már ilyen? Írjátok le a történetet is, ha van kedvetek, mert kíváncsi vagyok.

2017. jún. 24. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem életemben eddig egy születésnapom volt, azon a napon születtem meg, akkor még nem voltak barátaim.
2017. jún. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Hihetetlenül poénos vagy, csak én sajnos erre nem vagyok vevő.
2017. jún. 24. 03:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem vicc!

Gondolj bele a születésnap fogalmába, az azt a dátumot (év, hónap, nap) reprezentálja amelyen megszülettél és csak egyetlen egy létezik belőle.


Aztán valaki bevezette, hogy a születésnap legyen minden évben az a dátum (hónap, nap) ami megegyezik azzal a hónap, nappal amikor születtél.


Oké, fogadjuk el, de ez így téves fogalom, mert ha a születésnapot felfogom így, akkor a születésnap csak egy napnak a dátuma hónap nélkül.

Tehát ha mondjuk én XXXX év YY hónap 2. napján születtem, akkor nekem minden évben 12 születésnapom van, mert minden évben 12 alkalommal van másodika.


Tehát a kérdésed helytelen, a barátod a te születéshónapod és a születésnapod felejtette el.

2017. jún. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél több dolgot vársz el más emberektől, annál boldogtalanabb leszel. Ha szeretnéd kitölteni az életedet némi könnyed évődéssel, akkor hánytorgasd fel neki. Ha nem, akkor meg fogadd el, hogy ő most nem köszöntött fel. Azoknak meg örülj, akik mégis megtették.
2017. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem egyszer 4éves koromban volt megtartva én utálom a szülinapi partykat azért,mert öregedek (13/f) nem mintha szeretnék gyerek lenni örökké sőt nem inkább 18 szeretnék lenni nem félek igy még a haláltól sem de beszeretném járni a világot,sok dolgot megtanulni átélni leküzdeni meg ilyenek... de hát most ha elfelejtet eggy szülinapot hát istenem... attól még a barátod...
2017. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!