Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vége a barátságunknak? Mit...

Vége a barátságunknak? Mit csináljak? 16L

Figyelt kérdés

Még 1. Osztályban ismerkedtem meg egy barátnőmmel, több,mint 8 évnyi (legjobb)barátságot ápoltunk. Én 6.-ban 6 osztályos gimibe mentem,de a kapcsolatot tartottuk.Bár kevesebbszer találkoztunk/beszéltünk, még ugyanúgy szeretteük egymást és a másik társaságát.Utóbbi egy évben már alig alig beszélgettünk, még a születésnapom is elfelejtette...persze mikor valami baja volt, szomorú volt etc én mindig meghallgattam, ha kérte, hogy találkozzunk, már rohantam is.

Na most én ráírtam, hogy nem lenne-e kedve találkozni a napokban, mivel rég nem láttuk egymást. Választ nem kaptam, csak letiltott. Itt lakik tőlünk kb 10 percre,szóval elég röhejes ez így.Azóta persze nem beszéltem vele, egyszerűen nem tudom ezt hova tenni.



Szóval a kérdésem, hogy mégis most mit csináljak ezzel?Hagyjam a "barátságunkat" vagy megéri ezt erőltetni?


2017. jún. 29. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Az a szomorú, hogy ha 10 percre lakik tőled, akkor is az interneten kommunikálsz vele, ahelyett, hogy átmennél hozzá.


Ha tényleg olyan jó barátod, akkor biztos nem fog elzavarni amiért bejelentés nélkül meglátogatod.

2017. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak félek átmenni valamennyire, fogalmam sincs miért csinálta ezt.és ha tènyleg olyan jó barátom lett volna, nem tilt le azért, mert megérdezem, hogy akarna-e találkozni..
2017. jún. 29. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Ha barátok lennétek a szemedbe mondta volna ha valami baja van.
2017. jún. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!