Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy barátom ,aki kijelentette hogy ha választania kellene hogy egy kutyát vagy egy embert kellene megölnie , az embert ölné meg szemrebbenés nélkül . ez miféle gondolkodás ?

2017. jún. 29. 12:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
Lehet azt hitte h úgy érted h az ő saját kutyáját vagy egy ismeretlen embert, ez esetben más is az ismeretlent valasztana
2017. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is az embert ölném meg.
2017. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normálisan gondolkodik, én is az embert ölném meg inkább.
2017. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg mind agyhalott retardok vagytok, ennyire fogyatékos egyetlen lény nincs a földön aki a saját pusztulását kívánná :DDD
2017. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 Nem is a sajátomét, hanem az idióta gyökerekét, az ilyen tipikus ,,jock"-okét...
2017. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az embert.

Édes kicsi kutya rádnéz a nagy szemeivel meg tudnád ölni??

Az ember meg?? Gusztustalan másokon átgázoló hazug rosszindulatú féreg.

2017. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért lehetne ezt a dolgot árnyalni szerintem. Hiszen ha valaki így gondolkodik, akkor nyilván egyetértene azzal is, ha más is hasonló álláspontot foglalja el ebben a kérdésben, s mint ilyen elvbarát, csak úgy random módon pont az ő édesanyját, vagy gyerekét ölné meg, vagy éppen csak nem mentené ki egy égő házból, mert nehogymár egy aranyos kismacska pusztuljon el, ha dönteni kell...
2017. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

"Édes kicsi kutya rádnéz a nagy szemeivel meg tudnád ölni??"


És ha az árván maradt gyerek nézne rád, vagy egy édesanya/apa és megkérdezné, hogy miért nem mentetted meg az ő egy szem anyukáját/apukáját, gyermekét, ha lehetőséged volt rá, akkor is ilyen vállalhatónak és trendinek gondolnád a véleményedet?

2017. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ölné meg szemrebbenés nélkül, ez csak duma...
2017. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Execlor válasza:
a Patrik volt az ? :D
2017. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!