Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utálják az emósokat?!

Lilla4031 kérdése:

Miért utálják az emósokat?!

Figyelt kérdés

Én is emós vagyok igaz egész fiatal de az vagyok és ha nem tudnák sokan én ahoz a csoporthoz tartozom akik segítenek az élet gyűlölőkön és nem vagyunk depressziósak

ennek az ágnak a neve hogy keresztény emósok és nekünk is lehet párkapcsolatunk hetero meleg vagy lezbi az mindegy



2017. jún. 22. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Egyrészt már lejárt az emo divat ,de amikor még tartott akkor az életunt depis karjukat vagdosó,annyira depi vagyok mindjárt öngyi leszek szlogenű , feketében járkáló szembefésült hajú "hülyegyerekek" képe maradt meg mindenkiben.
2017. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Általában tömeg után szaladó birkák. Csak divatból csinálják többnyire.

Én nem ítélem el őket, de nem szimaptikus ez a stílus. Az emberek meg mindent gyűlölnek lassan, nem értem a meglepődésed tárgyát.


Egyébként meg szemvizsgatra ne felejts majd menni. :D

2017. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nincs olyan hogy emoS hanem emo..mint ahogy olyan sincs hogy punkOS hanem punk és olyan sincs hogy ghotOS hanem ghot. Meg nem páwáS hanem páwa..
2017. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
#3as vagyok. Bocsi ezert nagyon harapok mert utálom ha emoSnak hívnak. És az leszbi nem lezbi. Amugy azert mert nem ismernek es az emberek kulso alapjan itelnek. Amugy ha van kedved beszélgethetünk.
2017. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Az emók 10 éve voltak divatban, de mindegy.
2017. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Mikor Te még pelusba rohangáltál akkor volt nagy divatja, és mivel akkor nem értetted így ezután sem fogod érteni miért ellenszenvesek az "emok".
2017. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert az emo is egy divat, és minden kitalált divat ellenszenves, így az is, aki követi. Egyébként régen is volt emo, csak akkor egyszerűen úgy hívták az ilyen embereket, hogy melankólikus költő.
2017. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Miert van nyariszunet?
2017. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Keresztény emó... Vagyis, ha felvágod az ereidet akkor a mennybe kerülsz?
2017. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem beszélhetek mások nevében, de számomra az nem zavaró, ha valaki csak a divatot követi (pl emosan öltözködik, emo bandákat hallgat) az viszont kifejezetten taszít, amikor valaki az emo életérzést is átveszi.

Oké, tisztában vagyok vele, hogy az emosok általában tinik, és azok között is a fiatalabb kategória, szóval nyilván nem vetem meg, vagy nézem le őket, de attól még nem lesz szimpatikusabb sem ez a viselkedés.

Azok, akiknek az emo életstílus is, általában romantikus cukormázzal képzelik el a mentális betegségeket, főleg a depressziót, miközben max annyi közük van hozzá, mint a többi, nem emos norminak. Ez viszont nagy pofátlanság az igazi depressziósokkal szemben, akiknek ez tényleg az életük része, nem pedig csak egy játék, vagy divat.

[link]


A másik, meg a vagdosás. Tisztában vagyok vele, hogy nem minden emo vagdossa magát, de a legtöbb önvagdosó emo. Ez kb a hülyeség legalja, egy olyan dolog, amit nem lehet visszacsinálni, és 5-10 év múlva garantáltan megbán az illető. Nem vehet fel egy életen át rövid ujjú pólót, és miért? Azért, hogy legyen pár menő fekete-fehér képük tumblr-re vagy instagramra, meg hogy menőzzenek vele a haverjaiknak.


A harmadik dolog, meg "a világ nem ért meg engem X( " mentalitás, bár mentségükre legyen szólva, a felnőtté válás folyamatába tartozik, hogy felfogjuk hogy a világ senkihez sem igazodik, hanem nekünk kell beilleszkednünk.


Sok embernek nyilván szúrja a szemét a feltűnő emos külső is, de ha nem éltek a felsorolt negatív sztereotípiák szerint, akkor senkinek sincs joga kritizálni titeket. (Az meg külön plusz pont, hogy nem vagytok homofóbok.)

2017. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!