Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres, ha ráér?

Miért nem keres, ha ráér?

Figyelt kérdés

Van egy régi barátnőm, akivel évekkel ezelőtt legjobb barátnők voltunk, folyton együtt lógtunk. Aztán barátja lett, én kerestem, ő soha, nem akart időt tölteni. Szakítottak, újra jóba lettünk, kerestük egymást, mint régen. Azt mondta, amíg barátja volt, azért nem barátkozott velem, mert a párja nem akarta.

Most mással jött össze, írok neki, nem válaszol ("mert nem látja"), pedig folyton a telefonján lóg, másoknak visszaír, hívom, nem jó neki. Megígérte, hogy szól, ha ráér és megbeszéljük a helyzetet, azóta többször is (majdnem minden nap) találkoztunk (egy társaság), de kb rám se néz.

Úgy érzem, csak addig vagyok neki jó barát, amíg nem talál mást, aki menőbb vagy valami.

Félre ne értsétek, ez nem egy szerelmi történet.


2017. jún. 29. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Ui.: Meg a két pasi közötti jóbanlét közben is hol kíváncsi volt rám, hol egy másik barátnőjét kapta fel és volt vele állandóan, szóval tök változó volt.

Azt mondja, én vagyok a legjobb barátja (én tényleg jó barát lennék neki, látom, a többiek milyenek, azért az ő szintjükre felérek).

Csak hát azt mondja, dolgozik minden nap estig, persze utána indig látom a városban..

2017. jún. 29. 22:12
 2/3 CFB ***** válasza:
Amit még a kérdésben írtál, az igaz. Csak addig vagy neki jó barát, amíg nem talál valakit. Nem érdemes vele foglalkozni. Az ilyen nem barát. Nekem is volt ilyen "barátom". Ha problémája van hozzád fut, ha neked lesz valami gondod, nem fogod érdekelni. Keress jobb barátot. :)
2017. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hm...az én barátaimmal is ugyan ez van csak akkor hivnak mikor unalom van máskor soha és ha én hivom őket (az nagyon nagyon ritka) akkor nem jönnek sokszor volt olyan volt idejük és négyen,öten voltak mind barátaim de engem nem hivtak oda.Csináld azt,hogy mikor ő hiv akkor te se menj ne törődj te se a hivásával,mert az ilyen barát nem barát,oké mondjuk persze még a barátainktól sem lehet elvárni,hogy mindig ráérjenek de mikor ő hiv te se menj,vagy inkább ne is törődj vele hát az ilyen barát nem barát csak haver.
2017. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!