Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kezdek depressziós lenni....

Kezdek depressziós lenni. Nincsen egy barátom sem, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Volt egy igazi jó barátom, aki nemrég ki költözött Németországba. Ő vele már nagyon nem fogok találkozni...van még néhány régebbi haver (nem barát) akikkel időnként beszélgetek kb úgy havonta egyszer. Családommal szoktam szinte csak beszélgetni.. annyira szarul esik, hogy másoknak van 3-4 barátjuk akikkel el tudnak menni mindenhová, nekem pedig az az egy is elment. Nagyon szomorú vagyok, hogy nincsen kivel elmennem Balatonra, szórakozni, beszélgeti...egyszerűen már nagyon nem bírom így ki. Hogyan lehet ebből a helyzetből kijönni?

17F



2017. júl. 3. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg ismerkedni, új barátokat szerezni?
2017. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha nincs senki akkor magad kell elmenned a baltonra,mert az nem jön el hozzád.

Menni kell különben otthon a 4 fal között még rosszab lesz...

Ne szomorkodj,legyél az élet császára és irány szórakozni! A többi,majd jön magától.

2017. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
2Én is ebben a helyzetben vagyok 23évesen.
2017. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ha Balatonra szeretnél menni, és a nyugati vége környékén, akkor akár benne is lennék. 24 vagyok amúgy, de igazából egyedül nekem sincs kedvem menni. Aztán ha úgy van legalább dumálgatni lehet közben, ha nem zavar ez a 7 év különbség.
2017. júl. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úúú, ugyan ebbe a cipőbe járok, és én is 17 vagyok :DD
2017. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok ezzel én is. 17/F
2017. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szervezzetek talit :'D
2017. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!