Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

15/l

Van egy gyerekkori fiú haverom akit nagyon szeretek barátként.

Elköltöztek amikor 10 éves lehetett (most 16 éves)

És utána nem nagyon tartottuk a kapcsolatot. Aztán olyan 2 éve szeptember könyékén rám írt, újra elkezdtünk beszélgetni. Azóta aztán lett barátnője (már lehet van fél éve vagy több) de nekem olyanokat írogat hogy szeret és olyanokat hogyha nem lenne barátnőm úgy megcsókolnálak meg hogy annyira gyönyörű vagy meg hogy hiányzol nagyon meg ilyenek..kezdem rosszul érezni magam, szegény barátnője mit szólna ehhez? Nem akarom nagyon részletezni de még írt pár ilyen dolgot. Szóval..szerintetek miért csinálja ezt és mit gondolhat?


2017. júl. 6. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltam hasonló cipőben, bár idősebb korban, nem pont 15 évesen. A fiút gyerekkorom óta ismertem, szinte minden nyáron találkoztunk sok éven keresztül. Aztán többet nem jött, kapcsolat megszakadt. Egy-két évvel ezelőtt írtam rá újból, mert hiányzott és kíváncsi voltam, hogy mit csinál. Beszélgettünk, de aztán a semmiből ő is ilyen dolgokat kezdett el mondani nekem. Barátnője volt, de olyan se veled, se nélküled kapcsolatban éltek/élnek. Amolyan se nem barátság, se nem kapcsolat. Mondtam neki, hogy hogyha komolyan gondolja, amiket mond, látogasson meg. Azt mondta, sőt megígérte, hogy még azon a nyáron találkozunk. Hát, mondanom sem kell, vártam, mindhiába. Egyszer volt a városban, ahol suli közben laktam, beszéltem is vele akkortájt, de egy szóval sem mondta, hogy fussunk össze. Azóta nem beszélek vele.

Szerintem ne éld bele magad ebbe. Fiú-lány barátság létezhet, de ez, ami köztetek van, nem igazán barátság. Merem azt állítani, hogy csak kihasznál téged, az érzéseidet. Te is próbára teheted. Mondd meg neki, hogy találkozzatok, viszont akkor szakítson a barátnőjével, ha komolyan gondolja. Ha nem fog belemenni, vagy kifogásokat keres, felejtsd el őt.

2017. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén megszakítanám vele a kapcsolatot.Vagy közölném vele,hogy részemről ez nem ok,csak barátként tekintek rá..

Ne akarj tőle semmit, eléggé gerinctelen,hogy a barátnője háta mögött ilyeneket írogat neked.

Szerintem létezik fiú-lány barátság , de ezen a fázison át kell esni,hogy az egyik többet érez ..Ha át tud rajta lendülni mindkét fél,akkor maradhat barátság..De nagyon keveseknek sikerül.

2017. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak mondom hogy én nem akarok kapcsolatot. Jól esik amiket ír de én csak barátilag szeretem, és szerentém ha együtt maradna a barátnőjével, nehogy már miattam szakítson. Egyébként nem csak mondja, mi tényleg talalkozni fogunk.
2017. júl. 6. 13:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak is köszi
2017. júl. 6. 13:34
 5/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek is köszi.

Ha miattam szakítana vele, akkor sem lenne köztünk semmi mert én nem tudnék úgy rá nézni. Részemről mindenféleképpen haver marad.

2017. júl. 6. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Most, hogy jobban belegondolok, tényleg gerinctelen, hogy a barátnője háta mögött ilyeneket irogat neked. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, főleg, ha te nem akarsz többet egy barátságnál. Fiatal vagy még, és bizton állítom, hogy semmit sem veszítesz, ha nem beszélsz vele többet.
2017. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De hisz a legjobb fiú barátom.
2017. júl. 6. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az, csak ragaszkodsz hozzá azért, mert gyerekként is ismerted, együtt nőttetek fel. Azóta nagyon sok év telt el, megváltozott, és már úgysem ugyanaz a személy fog veled szemben állni, aki anno.
2017. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy fiú-lány barátság nincsen. Vagy átmegy nemiségbe, elkezd az egyik többet érezni a másik iránt vagy ha valamelyik párkapcsolatba kerülk, a ,,külső" fel nem tűri meg ezt a barátságot.


Mostani példám:

Idén januárban összehaverkodtam egy lány osztálytársammal. Persze én egyből bele szerettem és ez a vakító szerelem, tehát nem volt kedvem semmihez amihez előtte szerettem csinálni, csakis a kinézetemmel törődtem meg Rajta kívül egy lány sem létezett. Bevalottam Neki, hogy mit érzek, de össze jött egy másik sráccal. zben egy családi tragédia is ért, de mellettem állt nagyon sokáig, szinte össze nőttünk, az én érzéseim meg átalakultak, nagyon szerettem Őt, de később már nőként nem tudtam rá tekinteni. Viszont közben folyamatosan megkaptam mindenkitől, hogy még mindig bele vagyok zúgva. Most júniusban kiutazott a párjához, egyből kereste is az indokot, hogy össze vesszünk. Összekaptunk egy semmi dolgon és az lett a vége, hogy Ő már nem is vett részt a vitában, hanem rám uszította a paliját és az fenyegetőzött. Mindenki ledöbbent, a renoménk össze olvadt, egyik nélkül el se tudták képzelni a másikat és mi lett...


Azóta, hogy kikerültem a hatása alól, sok mindenre rádöbbentem, hogy csak kihasznált meg igazából sose hagyta, hogy csajozzak, mindig úgy intézte a dolgokat, hogy ne kerüljek nők közelébe meg lejáratott a családja meg az összes ismerőse előtt. Ennyit a fiú-lány barátságról...

2017. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyálalán nem létezik. Mindig is marhaságnak tartottam, ha egy lány személyisége megtetszik, én nem pajtizni akarok vele, hanem járni...
2017. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!