Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik IGAZ...

Szerintetek létezik IGAZ fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege az, h szerintetek kialakulhat-e egy lány és egy fiú között olyan erős baráti (csak baráti) kötelék, hogy legjobb barátnak nevezik egymást?

Sokat hallani, azt,hogy az egyik úgyis többet érez majd..

Nektek mik a tapasztalataitok?



2017. jún. 24. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen, főleg, ha mindketten melegek :D

Viccet félretéve szerintem simán létezhet, lehet, hogy ritka, de létezik, én hiszek benne.

2017. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban egyik fél sem vonzódik a másikhoz szexuálisan, akkor előfordulhat. Mondjuk általában annak semmi jelentése nincs, amikor emberek a legjobb barátjuknak neveznek valakit.
2017. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem vannak fiú barátaim, akikkel elég erős a kötelék és háát, volt olyan h én zavarodtam picit össze de sikerült megbeszélnünk és csak barátként nézünk egymásra. Most kezdem azt érezni, hogy egy másik fiú barátom kezd össze zavarodni, hiába elvileg valaki más tetszik neki. Szóval nem olyan egyszerű megtartani az egyensúlyt :) Viszont a legjobb fiú barátom meleg és vele sose volt ilyen probléma:DD

Szerintem ha esetleg valaki kezdene többet érezni, de meg tudjátok beszélni és ugyanúgy tudtok barátok maradni onnantól sima. Ez amolyan kis próba is lehet. Szóval érted 😄 18/l

2017. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik :-))
2017. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig a pillanatig igen, amíg nincs benne szexuális "töltet".
2017. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem:) Persze, haverság igen, de igazi, mély barátság nem.

Számomra az igazi barát az, akire minden helyzetben számíthatok, akivel az összes gondomat meg tudom osztani, bármiről tudok vele nyíltan beszélni, szeretek a társaságában lenni, tudok vele hülyülni, viccelődni. Akárhányszor eljutottam ideég egy férfivel, vagy kapcsolat lett belőle, vagy legalább az egyik fél elkezdett többet érezni.

Az gyakori, hogy a szerelmes fél titkolja az érzéseit, a másik meg abban a hiten él, hogy ez bizony egy igazi fiú-lány barátság, de nem az:D

2017. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert előbb vagy utóbb az egyik fél többet érez, vagy csak felpróbálná a másikat.


Persze, ha a mindkét fel meleg, úgy igen.

2017. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Létezik! 13 éves fiú vagyok, és NEM VAGYOK MELEG, de van két lány barátom, egyikhez sem vonzódok! Más lányokhoz igen... XD :D :D
2017. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Haverság létezik, barátság nem. Aki ennek az ellenkezőjét állítja, annak viszonyítási alap híján fogalma sincs az IGAZ férfibarátság mibenlétéről. Hol a bánatba fog érte tűzbe menni egy lány "barát"?

Szeretem és tisztelem a nőket. Számos olyan tulajdonság birtokosai, amiben mi pasik a nyomukba sem érünk, de barátnak evolúciós okokból csapnivalóak.

A barátság az őskorból ránk maradt atavisztikus örökség. A vadászó, a másik hordával hadakozó férfiak egymásra utaltságából ered. A gyűjtögető nőknek a másik nő nem segítség, nem bajtárs, hanem konkurencia volt, ezért ők habozás nélkül áldozzák fel a barátságot, ah a pillanatnyi érdekük gy kívánja.

2017. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy lány barátom, talán ő a legjobb barátom.


Egy haverom barátnője volt mikor megismerkedtünk. A párkapcsolata pár év után szétment, és én is eltávolodtam a havertól, viszont közöttünk megmaradt a barátság.


Mire független lett, addigra évek teltek el, és addigra már csak barátként tekintettünk egymásra, elmúlt az a pillanat, amikor más lehetett volna a kapcsolatunkból.


Viszont a barátság nagyon erős

2017. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!