Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagyjam az egészet (baráti...

Hagyjam az egészet (baráti kapcsolatról van szó)?

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőmet 1 éve ismerem, nagyon jóba voltunk... Mostanában voltak kisebb viták, de legutóbb is jól elbeszélgettünk, röhögcséltünk...stb.. 17 éves, én meg 21. kellett volna neki egy kis munka nyárra, hogy legyen egy kis pénze.. én pedig felajánlottam neki azt a (szórólapos) munkát, amit én csináltam.. Mondta, hogy szeretné csinálni, lebeszéltem a főnökkel is ,hogy most ő fogja csinálni pár hónapig. Erre egy hét múlva, mikor még szinte ki sem próbálta közölte, hogy neki ez nem fog menni, mert túl megerőltető... sokat kell sétálni. Hát mondtam neki, hogy rendben, viszont ezzel most én be fogok égni, mondtam neki, hogy az a minimum, hogy egyik nap elmegy velem az irodába, megmondani a főnöknek ,hogy nem tudja csinálni a munkát..

Facen szoktuk megbeszélni a találkákat, már egy hét eltelt és nem írt semmit... Egyik nap írtam neki, hogy nem kell eljönnie velem ,majd én megoldom egyedül, viszont gondoljon bele kicsit abba, hogy nekem ez mennyire rosszul esett...

mert én odaadtam neki a munkámat, ő meg hülyét csinált belőlem..

És azóta nem is ír.. olyan mintha ő haragudna rám, pedig én csak segíteni akartam neki, én csak jót akartam. hogy legyen pénze.. mert mindig panaszkodott ,hogy nincs és akartam segíteni neki...

Szóval most mit csináljak? Nem gondolom ,hogy bocsánatot kellene kérnem. Szóval azt nem fogok.. De írjak neki megint? vagy hagyjam, hogy ő keressen, ő válaszoljon? Telefonon most nem elérhető, mert elromlott a telója.



2017. júl. 7. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akar kimozdulni a komfortzónájából még akkor sem, ha ez a barátságotokba kerül. Viszont abba nem gondol bele, hogy egyik munka sem egy leányálom. Mindegyikben lehet kifogást találni. Meg kell dolgozni a pénzért.
2017. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 éves ezt még lehet ,hogy nem tudja. Majd később lehet, hogy azt fogja mondani, hogy az ilyen munka is jobb mint a semmi.
2017. júl. 7. 12:35
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként, meg nem megerőltető az a munka... 4 óra max, heti egyszeri munka, ha gyors vagy ,akkor meg van 2,5-3 óra alatt is... Egy kis idő után már rutin az egész és megse kottyan neki sem.. elsőre nekem is fájt mindenem az tény, de 17 évesen még elég fiatal bírni kell szerintem...
2017. júl. 7. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Utálja, mint a bűnt - tartja a mondás. Arra utal, hogy az ember nem szívesen szembesül a saját bűnével. A csaj érzi, hogy hibázott, ezért kerüli veled a kontaktust.

Egyébként tanulj az esetből, és máskor vigyázz, kit protezsálsz be valahova. Ez mindig a te felelősséged, és a végén rajtad csattanhat az ostor.

2017. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, többet nem csinálok ilyet. ajánlani ajánlok munkát, vagy lehetőséget, ha tudok, de én nem intézkedek ezentúl senki helyett...

egyébként sok mindent köszönhet nekem ,ezért nem értem, hogy mégis akkor most miért ő van megsértődve...

2017. júl. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!