Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiu baratnal ez mit jelent?

Egy fiu baratnal ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Talan jobban ragaszkodom hozza, de haverok vagyunk csak. Mondtam egy pozitiv dolgot rola, es erre azt mondta, ez jol esik neki. Tenyleg igy gondolja, v csak nem tud ra mit mondani?

2017. júl. 11. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában, ha az embereket pozitívan dicsérik, az jól szokott esni, nem rosszul.
2017. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert kell ezt tuldramatizalni? Jol esett neki es megkoszonte igy.
2017. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te most egy szociális uborkahéj vagy? Vagy még nem hallottál olyat, hogy "Köszi, ez jól esett/kedves volt tőled"

Ha meg nem gondolja úgy azt neked kellett volna látni rajta, ha meg nem látszott akkor én innen a gép elől mondjam meg??

2017. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs fiú-lány barátság.
2017. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ugy mondom, h abba maradtunk, h baratok maradunk. Ezert kerdeztem h mit gondolhat
2017. júl. 11. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Öljetek meg kérlek.

Ha a farkár dícsérted az tuti jól esett neki és akkor biztosan értheti mindenféleképpen.

Vannak ilyen hogyismondjam, hogy megértsd...emberi reakciók és vannak hímnemű lények akik ugyanúgy reagálnak dolgokra: lásd: ha egy lányt megdícsérsz jól esik neki és egy fiúval is ugyanez a helyzet.

Miért csinálsz úgy mint egy retardált?

2017. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!