Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csinaljak? Hogy...

Most mit csinaljak? Hogy vegyem ra hogy a baratnom legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lany. En 15 o 16 lesz. Olyanokat irogat facebookon hogy megcsokolna meg hogy egyszer egyutt leszunk meg kerdeztem h akkor van eselyem. Es azt irta igen , persze hogy van. Irtam neki hogy rendben. Nehogy atverj. Es irta hogy ugye csak baratok vagyunk? Most akkor mi is van?? Van eselyem..meg az ilyen dolgokra ezt mondja? Most csak barat akar velem lenni. Vagy egyertelmuen harni fog velem..csak kell meg neki egy kis ido? Pls segitsetek
2017. júl. 12. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne fuss utana.
2017. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy vedd rá? :D ez kb úgy hangzik mintha meg kéne zsarolni valamivel hogy veled járjon
2017. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy. Csak nem ertem a csajt :) tudom hogy neglehetne...es o is tudja higy tudom. Csak nem ertem h miert csinalja ezt. Ha nem futok utana nem is keress.. ha keressem megkerdi h a minek nem kerestem. Haragszok?? Tehat ez van. Szeribtem ido kell neki meg
2017. júl. 12. 01:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd végre el randizni, szerintem arra vár, és a "most akkor barátok vagyunk " kérdés is erre vonatkozott, hogy most akkor mi van.
2017. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!