Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak ha a baratnom...

Mit csinaljak ha a baratnom hajlik a cigire de nem akarom hogy raszokjon (⬇)?

Figyelt kérdés

Ugyehat mint mindenkinek nekem is at kelett esnem az elso cigizesen ami semmi extra. De nem a mostni baratnommel cigiztem eloszor. A ketto kozott kb egy ev teltel es az en elsomnel a masik lanynak is az volt az elsoje utanna az en 2.-3. Omnal egy masikbaratnomel torrent akinel az volt az elso. (Mind akettonel en vittem a digit de felesbe szivtuk)

Az utobbival szoktam most is nem tul gyakran nyaron kb honaponta csinaltuk amikor olyan volt az alkalom igy a suli elkezdtevel meg 1x novemberben. Szval semmi Nagy nincs benne. Viszont o az egyetlen akivel cigizhetnek es neha megjon a kedvem is ra... De nala ugy veszem eszre hogy fenn all az esely hogy raszokjon. Van hajlama ra. Nekem nincs. A raszokasra egy kicsi sem. De ha megjon a kedvem es csam vele tudok felek hogy azert mert en mondom es ugye o bele megy mert amugy kettonk kozul en jobban tudok szerezni es massal nem tud (de ha tudna tenne). Igy viszont felek hogy miattam fog raszokni.

Mit tegyek? Tobbe ne cigizzek vele amikor enis akarok? Vagy teljesen mindegy Errol nem en dontok?



2017. jan. 28. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Baratnod hany eves? Akadalyozd meg a raszokast ha tudod! A cigi nem annyira veszelyes de a fuggoseg nagyon! Szornyu atelni egy olyat. Probalj egyedul cigizni ha kedvet kapsz. Mondd meg neki hogy nem szeretned hogy raszokjon..de ha o maskepp dont.. akkor el kell fogadnod..a cigirol ugy tudom le lehet jonni. En 16 eves lany vagyok es xanaxozok\frontin ami mar fugges. Tobb mint egy eve csinalom minden nap mikor csak lehet es minel tobbet. Akar 2mg-t is neha. Raszokni konnyu, en elso alkalommal ugy ereztem hogy extazis es kell nekem..azzal a hettel megvolt raszokni is mert minden nap bevettem..ez ilyen..de a baratnodnek kell eldontenie hogy a cigi er e neki ennyit vagy nem
2017. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne szólj bele és hagyd élni a saját életét,amibe ő dönti el hány évesen fog meghalni.Nincs neked ahhoz közöd,hogy ki mit szív.
2017. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Btw szerez magának is,ne félj.
2017. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!