Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak ha a legjobb...

Mit csinaljak ha a legjobb baratnom ilyen?

Figyelt kérdés
Nem tudhatom mikor irja azt h nem vok a baratod meg ilyenek ma is most jottunk haza nemreg es ehesek voltunk ezert rendeltunk megjott a kaja es lementem enni erre jovok fel csak annyit latok h kossz h nem irsz visza es nem vok a baratod es ezt 13 evesen csinalja es megirom neki h lementem mert megjott a kaja o meg elkezdi h jah aha most komolyan mitcsinaljak itt sirok meg minden es tenyleg nem tudhatom mikor irja azt h nem vok a baratod. a valaszokat elore is koszonom 13/L

2016. márc. 19. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőm is ilyen. Hagyd a francba, majd megunja, ha látja hogy nem érdekel hogy mindig szórakozik veled. Aztán majd ha jön hozzád hogy miért nem foglalkozol vele, majd mondd el neki hogy nem szereted hogy egyik percben legjobb barátok vagytok, a másikban meg utál. Én is így csináltam, és mostmár az én barátnőm sem él vissza a bizalmammal. Sok sikert neked :) 14/L
2016. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Küld el a fenébe egy ilyen nem igaz barát. Vagy beszéld meg vele, hogy ez így nem oké.
2016. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jézusom.


Ne vedd fel az ilyesfajta szokásait.

Ha látja ezzel megbánt akkor érzelmileg zsarolhat bármikor.


Most komolyan ha belegondolsz azért,mert nem írtál vissza 15-20 percig össze dől a világ? -Nem.Meg is indokoltad miért nem írtál. Csak játszik veled.


Ne sírj. Ne írj rá ne keresd pár napig. Majd úgy is jelentkezik.


Ilyenkor még ami jó,hogy elbagatellizálod,ezzel is sugározva,hogy te nem veszed komolyan az ilyen" nem leszek a barátnőd" típusú szöveget.


Sokszor legjobb barátnőmmel mi is csinálunk hülyeséget,bár azért ettől sokkal durvábbat. Aztán akkor abban a pillanatban mindketten úgy gondoljuk nincs értelme a barátságunknak, de eltelik pár nap. Már érdeklődünk a másik iránt aztán szépen lassan minden a régi. Ilyenkor eléggé gyerekesnek érzem ezt az egész össze veszünk,nem vagyunk barátnők sztorit. Első két alkalommal még én is magam alatt voltam. De mikor rájöttem,hogy kb havonta -2 havonta kimondja ezt és pár napig nem beszélünk,ezzel azt hiszi még mély nyomot hagy és sehol semmi :D Fel se veszem,tudom nem fog eldobni csak úgy. Ő csinál pátáriát és érdekes mód mindig ő ír elsőnek :)


Szóval nyugi:)

2016. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek a valasztokat :) eszben fogom oket tartani!
2016. márc. 20. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!